• autor: Admin-Zaki, 2019-11-07 18:55
ZDRÓJ CIECHOCINEK - DĄB BARCIN 2:2 (2:2)

Bramki: J.Krzyżanowski, K.Żuchowski.
ZDRÓJ: Baryza - Chwojnicki, Jankowicz, Sienkiewicz (78' Fijałkowski), Stelmaszyk (żk) (46' Kiełbasa (żk)) - Smykowski, Wasilkiewicz, Krzyżanowski, Świeczkowski - Żuchowski - Czułkowski.

Od początku przewagę uzyskali przyjezdni, którzy utrzymywali się dłużej przy piłce. Zdrój spokojnie wyczekiwał na ruch rywali i możliwość gry z kontry. W 19 minucie piłkę przy linii bocznej wywalczył Wasilkiewicz, którą posłał wzdłuż pola karnego a tam Krzyżanowski strzałem między nogami bramkarza wyprowadził Zdrój na prowadzenie. Niestety, minutę później mieliśmy już remis. Po rzucie wolnym w bocznego sektora boiska piłka przeleciała przez całą obronę a tam niepilnowany gracz z Barcina zdobył gola. Dąb poszedł za ciosem. W 29 minucie po ładnej akcji i strzale sprzed szesnastki goście prowadzili 2:1. Ciechocinianie nie załamali się i groźnie kontratakowali. Znakomita sytuację miał Czułkowski, jednak z bliska przestrzelił. Trzy minuty przed przerwą ten sam zawodnik dostał piłkę z środkowej części boiska, zdecydował się na strzał, który sparował golkiper rywali jednak przy dobitce Żuchowskiego był już bez szans.
W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Optyczną przewagę posiadał Dąb, jednak groźniejsze akcje tworzył po stałych fragmentach gry. Zdrój zaś czyhał na kontry. Dobre okazje do zdobycia gola mieli Czułkowski i Żuchowski. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.