MIEŃ LIPNO - ZDRÓJ CIECHOCINEK 2:1 (2:0)

Bramka: D.Matuszak (90')
Sędziował: P.Piluś (Toruń)
ZDRÓJ: Baryza - Chwojnicki (55' Wasilkiewicz), Sienkiewicz (70' Fijałkowski), Krzyżanowski, Stelmaszyk (żk) - Czułkowski (żk), Kiełbasa, Majchrzak (żk) Świeczkowski - Napora, Matuszak (żk).

W meczu 12. kolejki ligi okręgowej gracze ciechocińskiego Zdroju przegrali na wyjeździe z Mieniem Lipno 1:2 (0:2). Gospodarze wykorzystali słaby początek piłkarzy Zdroju i już po 12. minutach prowadzili 2:0.  Mimo licznych starań i przewagi w drugiej części gry ciechocinianom nie udało się odrobić strat. Jedyną bramkę w 90. minucie spotkania zdobył Daniel Matuszak.

Po rozegranych 12. spotkaniach Zdrój z dorobkiem zaledwie 9 pkt zajmuje 13. pozycję w tabeli. W najbliższy weekend biało - niebiescy podejmą na własnym boisku zespół Dębu Barcin. Beniaminek rozgrywek bardzo dobrze
sobie radzi w rundzie jesiennej. Zajmują wysokie 4 miejsce w tabeli i zgromadzili dotychczas 24 pkt. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 2 listopada o godzinie 13:30 w Ciechocinku.