Co słychać w Zdroju?

• autor: Admin-Zaki, 2018-07-21 07:31

W środę odbył się pierwszy trening przed rozpoczynającym się 11 sierpnia nowym sezonem.

W inauguracyjnych zajęciach udział wzięło 16 zawodników. Zdecydowaną większość stanowili nowi gracze. O ich personaliach poinformujemy niebawem. W kolejnych dniach spodziewani są kolejni zawodnicy.

W niedzielę o godzinie 13:00 biało-niebiescy zagrają u siebie mecz kontrolny. Rywalem będzie Flisak Złotoria, który jest naszym stałym sparingpartnerem. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

autor: ~KIBIC CKS ZDRÓJ 2018-07-21 10:56:21

avatar Witam! Z tego co słyszę to nasi miejscowi gracze zachowują się bardzo nie fair w stosunku do klubu. Jako wieloletniego kibica boli mnie fakt, że nie są przywiązani zbytnio do barw biało-niebieskich i traktują ten klub jak piąte koło u wozu. Nieładnie panowie. Zdrój wiele przeżył dobrego jak i złego przez te 94 lata (niebawem 95 lecie) a Wy ciechociniacy zostawiacie go na pastwę losu. Pragnę, by nasz klub składał się z samych ciechocinianków ale jak ma być dobrze, jeśli miejscowi są obojętni wobec Zdroju? Bardzo się martwię co będzie dalej ale jestem ze Zdrojem na dobre i na złe, jak na prawdziwego kibica przystało i proszę was również oto. Pozdrawiam i do zobaczenia w nowym sezonie.

autor: ~kibic 2018-07-21 13:16:23

autor: ~SP 2018-07-21 21:22:32

avatar Jak rodowici ciechocinianie olewają klub to trzeba się ratować kadrą z Torunia tak to obserwuje i chyba taka jest prawda nasze gwiazdki rodowite gwiazdorzą a poziom reprezentują jaki reprezentują. Jeśli coś ten klub ma więcej osiągnąć kadra musi składać się z ludzi któym sie CHCE mlodych i ambitnych i którzy chcą się pokazać iść dalej itd a nie z emerytów którzy mają ważniejsze sprawy a od lat tkwia w najniższych ligach nie mają ambici i nie podnoszą swoich umiejetności w żaden sposób . A sporto totrening trening i jeszcze raz trening.