ZDRÓJ CIECHOCINEK - WISŁA DOBRZYŃ 1:2 (1:2)

Bramka: Ł.Witucki

Sędziował: D.Wienconek (Włocławek)

ZDRÓJ: Woźniak - Chwojnicki, M.Langner, Krzyżanowski (żk), Jankowicz - Fras (75' Celmer), Polak, Cyra, Lewandowski (60' Żurawski) - Dryps (żk) - Witucki (żk).

Piąta porażka z rzędu biało-niebieskich. Tym razem ciechocinianie ulegli Wiśle Dobrzyń nad Wisłą 2:1. Była to przed ostatnia kolejka w tym sezonie i ostatni mecz Ciechocinian na własnym boisku między tężniami.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, którzy częściej byli przy piłce i stwarzali sobie sytuacje pod bramką rywala. Niestety w 29. minucie stratę zawodnika Zdroju w środkowej części boiska skutecznie wykorzystali goście, strzelając pierwszego gola. Dwie minuty później w 31. minucie ciechocinianie "nadziali się" na kontrę zespołu z Dobrzynia nad Wisłą i niespodziewanie było 2:0. Zdrój nie załamał się po dwóch szybko straconych golach i ruszył do przodu, aby jak najszybciej odrobić straty. Jeszcze przed przerwą w 43. minucie spotkania bramkę kontaktową strzelił Łukasz Witucki.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Zdroju, lecz pod bramką rywali razili niedokładnością oraz nieskutecznością. Goście, co jakiś czas wychodzili z bardzo groźnymi kontratakami, jednak też nie przynosiły one celu w postaci bramki. Zdrój starał się do samego końca chociażby wyrównać stan meczu, ale bezskutecznie.