GKS BARUCHOWO - ZDRÓJ CIECHOCINEK 4:1 (1:0)

Bramka: D.Fras

Sędziował: A.Sławkowski (Lipno)

ZDRÓJ: Woźniak - Chwojnicki, M.Langner, Krzyżanowski, Jankowicz - Fras (70' Celmer), Polak, Cyra, R.Langner - Dryps - Witucki.

W 28. kolejce Zdrój Ciechocinek uległ w Baruchowie miejscowemu GKS 1:4. Honorową bramkę dla biało-niebieskich strzelił Daniel Fras. Była to już czwarta porażka z rzędu ciechocinian.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane a gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Sytuacji podbramkowych z obu stron było jak na lekarstwo. W 31. minucie błąd w ustawieniu defensywy Zdroju skutecznie wykorzystał napastnik Baruchowa i dał prowadzenie swojej drużynie. Zdrój schodził na przerwę przegrywając 0:1.

Druga połowa meczu znakomicie rozpoczęła się dla "Tężniowców". W 48. minucie zawahanie bramkarza gospodarzy wykorzystał Daniel Fras i wyrównał stan spotkania. Po tej bramce tempo meczu spadło, zabrakło klarownych sytuacji. Niestety ostatnie 10 minut meczu było dramatyczne dla drużyny gości. Po 80. minucie meczu stracili trzy bramki i to zespół z Baruchowa cieszył się z wygranej 4:1.