ZDRÓJ CIECHOCINEK - LTP LUBANIE 1:2 (1:2)

Bramka: D.Fras

Sędziował: R.Kaczorowski (Izbica Kujawska)

ZDRÓJ: Woźniak -  Chwojnicki, M.Langner, Krzyżanowski, Jankowicz - Żurawski (żk), Polak (46' Lewandowski), Cyra, Dryps, Fras - Dryps - Witucki.

Biało-niebiescy przegrali trzeci mecz z rzędu, w tym drugi na własnym boisku. W minioną sobotę uległ drużynie LTP Lubanie 2:1 (2:1). Bramkę dla Ciechocinian strzelił Daniel Fras.

Spotkanie lepiej rozpoczęli piłkarze z Lubania, którzy już w pierwszych minutach meczu mieli bardzo dogodną sytuację do zdobycia bramki, lecz zawodnik gości przestrzelił wysoko nad bramką Zdroju. W 14. minucie Michał Polak stracił piłkę w swoim polu karnym, co wykorzystali zawodnicy z Lubania i napastnik gości wpakował piłkę do pustej bramki Zdroju. W 27 minucie po rzucie rożnym dla drużyny LTP było już 0:2. Złe ustawienie w obronie  Zdroju przy stałym fragmencie gry wykorzystał zawodnik z Lubania i ładnym uderzeniem podwyższył wynik spotkania. Po tej bramce Ciechocinianie odważniej zaatakowali, co zaowocowało kilkoma bardzo dobrymi sytuacjami do zdobycia kontaktowej bramki. Brakowało jednak skuteczności i odrobiny szczęścia. W ostatniej minucie pierwszej połowy najprzytomniej w polu karnym gości najprzytomniej zachował się Daniel Fras, który strzałem lewą noga nie dał szans dobrze spisującego się bramkarza rywali.

Druga połowa meczu rozpoczęła się od ataków Zdroju, lecz sytuacji do wyrównującego gola było jak na lekarstwo. Goście starali się kontratakować, jednak bardzo dobrze spisywała się defensywa biało - niebieskich i nie pozwalała na wiele. Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Łukasz Witucki ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Lubania.