ZDRÓJ CIECHOCINEK - PIAST ZŁOTNIKI KUJAWSKI 6:2 (4:1)

Bramki: D.Fras x2, Ł.Witucki x2, M.Cyra, A.Dryps.

Sędziował: M.Gebler (Bydgoszcz)

ZDRÓJ: Woźniak - Chwojnicki, M.Langner, Krzyżanowski, Jankowicz - Fras (75' Lityński), Polak, Cyra, Żurawski (60' Lewandowski) - Dryps - Witucki.

Pewne zwycięstwo odnieśli podopieczni Sławomira Lubowicza, którzy pokonali Piast Złotniki Kujawskie 6:2 (4:1). Cieszy wygrana a także gra ciechocinian.

Mecz rozpoczął się dla Zdroju idealnie. Dobrze w polu karnym odnalazł się Daniel Fras, który dobił uderzenie i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Parę minut później mieliśmy już remis. Błąd w ustawieniu defensywy wykorzystał napastnik Piasta. Ciechocinianie nie załamali się tym i po złym wybiciu piłki przez golkipera gości, Łukasz Witucki nie miał problemów ze zdobyciem gola. W następnych minutach Zdrój nadal przeważał. Goście sporadycznie zagrażali bramce Jędrzeja Woźniaka. Przed przerwą wynik na 3:1 podwyższył znów Fras a tuż przed gwizdkiem kończący pierwszą połowę Arkadiusz Dryps wypuścił Wituckiego, który pewnie pokonał golkipera Piasta.

Po przerwie Zdrój wyszedł na boisko nieco rozluźniony co wykorzystali gracze ze Złotnik Kujawskich. W polu karnym faul popełnił Marcin Langner i sędzia wskazał na jedenastkę, którą pewnie wykonał gracz rywali. "Tężniowcy" wzięli się jednak do roboty. Po dobrej akcji całego zespołu, ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Michał Cyra i podwyższył stan meczu na 5:2. Był to dla 17-latka debiutancki gol w seniorskiej piłce. Parę minut później Arkadiusz Dryps nie dał szans bramkarzowi Piasta i było 6:2. Do końca meczu Zdrój w pełni kontrolował przebieg meczu. Wynik mógł być jeszcze wyższy, lecz brakowało skuteczności.