• autor: Admin-Zaki, 2018-05-08 21:43

WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK - ZDRÓJ CIECHOCINEK 2:0 (1:0)

Sedziował: D.Dorn (Bydgoszcz)

ZDRÓJ: Woźniak - Chojnicki, Krzyżanowski, M.Langner, Jankowicz - M. Lewandowski (63' Żurawski) Polak, Cyra, Fras (46' Majchrzak) - Dryps - Witucki.

Ciechocinianie przegrali z liderem tabeli Włocłavią Włocławek 0:2 (0:1). Była to druga porażka Ciechocinian w rundzie wiosennej.

Mecz rozpoczął się od odważnych ataków drużyny z Włocławka. Już w 15. minucie po jednym z ataków skutecznym strzałem z pola karnego popisał się zawodnik gospodarzy Marcel Krosnowski i Włocłavia prowadziła 1:0. Po straconej bramce zawodnicy z Ciechocinka otrząsnęli się i próbowali szybko strzelić wyrównującego gola lecz niestety bez skutku.

Druga połowa zaczęła się od ataków ekipy spod tężni. Mimu kilku dogodnych sytuacji nie udało się pokonać bramkarza drużyny gospodarzy. Najlepszą okazję miał Marcin Majchrzak, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce. Włocłavia natomiast bardzo groźnie kontratakowała. Po jednym z takich ataków w 88. minucie Bartłomiej Feter podwyższył wynik spotkania na 2:0, który utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra.