NOTEĆ ŁABISZYN - ZDRÓJ CIECHOCINEK 1:1 (0:0)

Bramka: Ł.Witucki 63' karny

Sędziował: M.Nowakowski (Bydgoszcz)

ZDRÓJ: R.Langner - M.Chwojnicki, J.Krzyżanowski, M.Langner, R.Jankowicz - D.Fras (80' Lityński), M.Polak. M.Cyra, R.Żurawski - A Dryps, Ł.Witucki.

Piłkarze Zdroju Ciechocinek zremisowali w minioną sobotę w Łabiszynie z miejscową Notecią 1:1 (0:0).  Bramkę dla biało-niebieskich zdobył Łukasz Witucki po strzale z rzutu karnego.

Mecz w Łabiszynie toczył się głównie w środkowej części boiska. Obie drużyny nie miały klarownych sytuacji do zdobycia bramki. W pierwszej połowie tylko raz zagotowało się pod bramką Zdroju kiedy to po rzucie rożnym wykonywanym przez gospodarzy piłkę z linii bramkowej wybijał Michał Cyra.

Druga połowa przebiegała w podobny sposób. Zespół Noteci bardzo groźny był tego dnia po kontratakach i po jednym z nich  w 60 minucie spotkania strzelili bramkę na 1:0. Zdrój od razu ruszył do przodu i po 3 minutach w zamieszaniu polu karnym gospodarzy jeden z zawodników Noteci dotknął piłkę ręką a arbiter spotkania wskazał na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykorzystał najlepszy strzelec Zdroju Łukasz Witucki. Do końca meczu brakowało dogodnych sytuacji do zdobycia gola i mecz zakończył się remisem 1:1.