Ważny mecz w Osięcinach

• autor: Admin-Zaki, 2018-03-23 09:29

ZIEMOWIT OSIĘCINY - ZDRÓJ CIECHOCINEK -:- (-:-)

Niedziela, godz. 13:00, stadion w Osięcinach

Sędziuje: R.Wółkiewicz (Toruń)

Czas na 17 kolejkę klasy okręgowej grupy 2. Ciechocinianie tym razem udadzą się do Osięcin na mecz z miejscowym Ziemowitem. Zdrój czeka na wyjazdowe zwycięstwo od 24 września. Czy przywiezie do Ciechocinka ważne trzy oczka?

Drużyna Ziemowita to beniaminek rozgrywek, który plasuje się na 15 pozycji w tabeli. Na swoim koncie ma 11 punktów oraz bilans goli 25 strzelonych i 49 straconych. W meczach na własnym boisku osięcinianie ugrali 9 oczek. Gołym okiem widać, że to typowy zespół własnego boiska. W pozostałych meczach minimalnie przegrywali jedną bramką. Przed tygodniem Ziemowit zremisował z Kujawianką Strzelno 2:2, mimo iż prowadził już 2:0. Czeka nas ciekawe starcie na stadionie w Osięcinach.

Zdrój przed tygodniem pokonał niespodziewanie Łokietek Brześć Kujawski 4:1 a formą w tym meczu zaimponowali Łukasz Witucki i Arkadiusz Dryps, którzy poprowadzili Zdrój do ważnej wygranej. Do składu podopiecznych Sławomira Lubowicza powraca po kartkach Marcin Modrzejewski, który z pewnością będzie ważnym wzmocnieniem na mecz z Ziemowitem. Jesienią Zdrój pewnie pokonał Ziemowit Osięciny 6:0. Spotkanie w Osięcinach będzie dla obu drużyn ważne w kontekście utrzymania. Zdrój w przypadku wygranej przybliży się do stawki drużyn z środkowej części tabeli.

autor: ~obserwator ligi 2018-03-23 10:54:35

avatar ziemowit zdrój 1-3 ziemek nic szczególnego nie gra a zdroj pokazał klase w meczu z lokietkiem