ZDRÓJ CIECHOCINEK - LUBIENIANKA LUBIEŃ KUJAWSKI 1:1 (1:0)

Bramka: Ł.Witucki 38'

Sędziował: Ł.Zasada (Włocławek)

ZDRÓJ: Woźniak - Sienkiewicz (czk), Krzyżanowski (żk), Matuszak (żk), R.Langner - Lewandowski, Dryps (2żk=czk), Witucki, M.Langner - Modrzejewski (żk) - Majchrzak (żk).

Kolejny bo szósty już remis z rzędu biało-niebieskich. Tym razem duża w tym zasługa arbitra głównego meczu.
Od początku meczu optyczną przewagę miał Zdrój. W 38 minucie Arkadiusz Dryps uderzył w słupek bramki przyjezdnych ale na miejscu był Łukasz Witucki i ciechocinianie prowadzili 1:0.
Druga część gry to popis.. sędziego głównego, który swoimi absurdalnymi decyzjami wprowadził na boisku niepotrzebny chaos. W 70 minucie sędzia podyktował najpierw faul (którego nie było, co wprowadziło nawet kibiców i piłkarzy w śmiech), czego efektem wrzutki z wolnego było wskazanie na... jedenasty metr za rzekome dotknięcie ręką. Goście z karnego wyrównali stan meczu.
W końcówce Zdrój starał się zdobyć zwycięskiego gola, jednak bez skutków. Po meczu swoje kolejne popisy dał sędzia główny, który ukarał trzema? dwoma? (chyba sam nie wie) piłkarzy Zdroju czerwonymi kartkami.
Szkoda tylko nerw na takie podejście sędziów, którzy czują się całkowicie bezkarni.