ZDRÓJ CIECHOCINEK - GKS BARUCHOWO 2:2 (0:1)

Bramki: D.Matuszak 48', 70'.

Sędziował: Ł.Bania (Toruń)

ZDRÓJ: Woźniak - Modrzejewski (15' K.Parzybut (46' Celmer (żk)), Krzyżanowski, Jankowicz - M.Langner, Dryps, Lewandowski, Matuszak (żk), Lityński (46' Ziółkowski) - M.Parzybut, Majchrzak.

Czwarty remis z rzędu ciechocińskich piłkarz i kolejny niedosyt. Tym razem 2:2 (0:1) z GKS Baruchowo. Sytuacja w tabeli nie jest najlepsza.

Zdrój spotkanie rozpoczął niemrawo, czego efektem był szybki gol dla gości. Zdrój nie mógł przebić się przez defensywę baruchowian, którzy czekali na swoje koazję kontrując. W jeden z takich akcji w sytuacji sam na sam napastnik GJS uderzył w słupek bramki Zdroju. Ciechocinianie mogli wyrównać, lecz strzał Matuszaka przeleciał minimalnie nad poprzeczką bramki.

Po przerwie biało-niebiescy ruszyli do ataków i za sprawą Matuszaka, który wykończył zespołową akcję, mieliśmy remis. Goście ograniczali się do kontr. Najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie po świetnej akcji całej drużyny miał Majchrzak, jednak z pięciu metrów strzelił w golkipera przyjezdnych. Chwilę później chwila rozluźnienia w szykach Zdroju, wykorzystali gracze GKS i znów prowadzili. Na odpowiedz nie trzeba było długo czekać. Minutę później Majchrzak popisał się ładnym strzałem z około 30 metrów, piłka odbiła się od poprzeczki a w polu karnym przytomnie zachował się Matuszak i piłka znalazła się w siatce. Ciechocinianie za wszelką cenę chcieli zdobyć komplet punktów, jednak brakowało wykończenia. W końcówce meczu Matuszak miał dwie znakomite sytuację, jednak w pierwszej niepotrzebnie podawał do Parzybuta a w drugiej będą oko w oko z bramkarzem strzelił minimalnie obok bramki.