KUJAWIANKA STRZELNO - ZDRÓJ CIECHOCINEK 1:1 (0:0)

Bramka: M.Lityński 52'

Sędziował: Ł.Zasada (Włocławek)

ZDRÓJ: Woźniak - Celmer (54' M.Langner), Krzyżanowski, Matuszak, Jankowicz - Lityński (żk), Witucki (żk), Lewandowski (88' R.Langner) - Modrzejewski, Majchrzak, M.Parzybut (2żk=czk)

Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie wyjazdowe Zdroju w Strzelnie z Kujawianką. To czwarty mecz biało-niebieskich bez zwycięstwa.

Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. W pierwszej połowie oba zespoły czekały na wzajemne ruchy. Gra toczyła się w środkowej części gry, jednak nie ujrzeliśmy w tej części gry goli.

Siedem minut po przerwie na prowadzenie wyszedł Zdrój. Matuszak naciskał jednego z obrońców, który źle dograł a piłkę przejął Lityński i wyprowadził biało-niebieskich na prowadzenie. W 70 minucie gry drugą żółtą kartkę w meczu ujrzał Mateusz Parzybut i musiał opuścić boisko. Od tego momentu inicjatywę przejęli rywale, co skrupulatnie wykorzystali, zdobywając gola wyrównującego. W końcówce Zdrój umiejętnie się bronił i dowiózł remis do końca. Dobry punkt niż nic :)

W sobotę ciechocinianie udadzą się na wyjazdowe starcie z LTP Lubanie. Może czas w końcu na wygraną?