(wiosną tego roku górą w Strzelnie był Zdrój wygrywając 3:2)

KUJAWIANKA STRZELNO - ZDRÓJ CIECHOCINEK -:- (-:-)

Sobota, godz. 15:00

Stadion Miejski w Strzelnie

Sędziują: Ł.Zasada (Włocławek) ; S.Szubski (Kowal), R.Jankowski (Włocławek)

Kujawianka Strzelno to kolejny rywal podopiecznych Sławomira Lubowicza w rozgrywkach klasy okręgowej grupy 2. To już jedenasta kolejka ligowa.

Przeciwnicy to piąty zespół ligowej tabeli. W tym sezonie spisują się zaskakująco dobrze, szczególnie na swoim boisku, gdzie wygrali trzy spotkania i jedno zremisowali. W ogólnym rozrachunku na swoim koncie mają 16 punktów i bilans goli 18-19. W ostatnich latach potyczki między Kujawianką a Zdrojem układają się z korzyścią dla Zdroju. Pięciokrotnie wygrywali ciechocinianie i tylko raz (słynny walkower z sezonu wiosny 2012) lepsza była Kujawianka.

Zdrój przechodzi kryzys. W trzech spotkaniach biało-niebiescy zdobyli raptem dwa punkty. W każdym meczu ciechocinianie w tym sezonie zdobyli gola, jednak martwi gra w defensywie. Na wyjazdach Zdrój gra słabo. Tylko jedno zwycięstwo i cztery porażki. Do składu powracają Jędrzej Woźniak i Kamil Parzybut. Nie zagra zaś pauzujący za kartki Arkadiusz Dryps. Ciechocińscy kibice liczą, że ich pupile powrócą na zwycięski szlak i będą pieli się w górę tabeli. Limit błędów w tym sezonie już się wyczerpał.