ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI - ZDRÓJ CIECHOCINEK 0:7 (0:2)

Bramki: Ł.Witucki x3, M.Majchrzak x2, D.Matuszak, M.Lityński

Sędziował: D.Pruss (Bydgoszcz)

ZDRÓJ: R.Langner (46' Woźniak) - Modrzejewski, Jankowicz, Krzyżanowski, M.Langner - M.Parzybut (żk) (70' Lewandowski), Dryps, Matuszak, K.Parzybut (75' Kucharski) - Majchrzak - Witucki (83' Lityński)

Po trzech porażkach na wyjeździe, przyszedł czas na upragnione trzy punkty na terenie rywala! Zdrój rozgromił Zjednoczonych Piotrków Kujawski aż 7:0 (2:0) i dzięki wygranej awansował na 6 miejsce w tabeli.

Początek spotkania dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy mogli wyjść na prowadzenie, lecz strzał zawodnika z Piotrkowa Kujawskiego uderzył w słupek ciechocińskiej bramki. Na odpowiedz Zdroju nie trzeba było długo czekać. Odpowiednio w 12 i 18 minucie ciechocinianie zdobyli dwie bramki za sprawą Łukasza Wituckiego i Marcina Majchrzaka i w pełni kontrolowali przebieg meczu.

Po przerwie, gospodarze starali się o kontaktową bramkę, lecz bezskutecznie. Zdrój zaś atakował, jednak był nieskuteczny. Na kolejne gole musieliśmy czekać do 73 minuty. Wtedy to w ciągu 17 minuty Zdrój aż pięciokrotnie pokonał bramkarza Zjednoczonych. Hat-trickiem popisał się Witucki, kolejną bramkę dołożył Majchrzak a do siatki strzelali również Daniel Matuszak i Mikołaj Lityński. Dla tego ostatniego był to debiutancki gol w seniorskiej piłce w meczu ligowym.