ZDRÓJ CIECHOCINEK vs NOTEĆ ŁABISZYN 4:0 (4:0)

Bramki: Ł.Witucki 4', 8', 20', 22'.

Sędziował. P.Walczak (Kruszwica)

ZDRÓJ: R.Langner (żk) - Modrzejewski (73' Lewandowski), Jankowicz, Krzyżanowski, M.Langner - M.Parzybut (80; Lityński), Dryps, Matuszak (żk), K.Parzybut (89' Ziółkowski) - Majchrzak ) - Witucki (87' Celmer).

Cztery gole w 22 minuty? Nic trudnego! Sobotnie spotkanie Zdroju z Notecią Łabiszyn to popis jednego zawodnika - Łukasz Wituckiego. Ciechociński napastnik czterokrotnie pokonał golkipera gości i poprowadził Zdrój do wygranej nad Notecią 4:0.

Od początku do ataków ruszyli biało-niebiescy. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. W 4 minucie Łukasz Witucki silnym strzałem z rzutu wolnego wyprowadził Zdrój na prowadzenie. Chwilę później Witucki popisał się ładnym uderzeniem zza pola karnego i było już 2:0. Goście byli zdecydowanie zszokowani taką grą Zdroju. W 20 minucie rzut rożny dla ciechocinian, celną główką wykończył "Witek", ustrzelając klasycznego hat-tricka. To jednak nie koniec dobrej gry Zdroju. Dwie minuty później mieliśmy już 4:0 a ciekawą akcję całego zespołu wykończył po raz czwarty Witucki. W 28 minucie gry kontrę przeprowadzili gracze z Łabiszyna. Faul w polu karnym popełnił Rafał Langner, jednak znakomicie zrehabilitował się chwilę później broniąc strzał zawodnika Noteci. Zdrój nadal atakował, starając się podwyższyć rezultat, jednak bez celu.

Po przewie Zdrój nieco spuścił z tonu i Noteć mogła zdobyć honorową bramkę. W jednej z akcji przyjezdnych, strzał gracza Noteci zatrzymał się na słupku ciechocińskiej bramki. Biało-niebiescy mogli podwyższyć wynik, jednak w końcówce meczu strzał Marcina Majchrzaka odbił się od słupka a piłka przeturlała się na linii i wyszła w pole.

Podsumowując. Świetna pierwsza połowa Zdroju, druga słabsza ale pod kontrolą, jednak tak grających ciechocinian chcemy oglądać zawsze. W niedzielę czas na wyjazdowe spotkanie w Piotrkowie Kujawskim i pierwsze trzy punkty na obcym terenie!