START RADZIEJÓW - ZDRÓJ CIECHOCINEK 2:1 (0:0)

Bramka: M.Majchrzak 67'

Sędziował: Ł.Reinowski (Bydgoszcz)

ZDRÓJ: Woźniak - Modrzejewski, Krzyżanowski, Jankowicz, M.Langner - M.Parzybut (żk), Dryps (żk), Matuszak, K.Parzybut (75' Lewandowski) - Majchrzak, Witucki.

Nieudała się wyprawa biało-niebieskich do Radziejowa. Ciechocinianie przegrali w doliczonym czasie gry 2:1. To kolejna wyjazdowa porażka Zdroju w tym sezonie.

Mecz od początku miał wyrównany przebieg. Ciekawsze akcje przeprowadzili ciechocinianie, lecz zawodziła skuteczność lub brakowało precyzji. Świetnej okazji sam na sam nie wykorzystał pierw Majchrzak, kolejno Witucki trafił w słupek czy Matuszak, którego strzał wybili z linii bramkowej gracze Startu. Gospodarze w pierwszej części gry trafili w poprzeczkę ciechocińskiej bramki. W 40 minucie mogli prowadzić, lecz po rzucie karnym piłka trafiła w słupek.

Druga połowa miała identyczny przebieg jak pierwsza. Obie drużyny na zmianę atakowały. W 67 minucie Majchrzak strzałem z około 20 metrów wyprowadził Zdrój na prowadzenie. Radość biało-niebieskich nie trwała długo. Pół minuty później błąd defensywy wykorzystał gracz z Radziejowa. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, Start wykorzystał błąd w ustawieniu obrony i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera Zdroju, zapewniając tym samym komplet punktów swojej drużynie..