ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI - ZDRÓJ CIECHOCINEK 6:4 (2:3)

Bramki: M.Majchrzak x2', M.Lityński, J.Krzyżanowski.

Sędziował: P.Ciesielski (Włocławek)

ZDRÓJ: R.Langner (2źk=czk) - Celmer, Krzyżanowski, Kucharski, Jankowicz - M.Parzybut. Lewandowski (60' Matuszak), Dryps (żk), Ziółkowski (46' Modrzejewski) - Lityński (46' Woźniak), Majchrzak.

Grad goli obejrzeli kibice w Brześciu Kujawskim. Zdrój mimo prowadzenia do przerwy 3:2, przegrał ostatecznie 6:4 z Łokietkiem i odpadł z rozgrywek Pucharu Polski.

W pucharowym starciu trener Lubowicz do pierwszej jedenastki desygnował młodych zawodników, którzy w lidze grają rzadziej. Spotkanie dobrze zaczęli gospodarze, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Następne minuty to przewaga Zdroju i gole odpowiednio Lityńskiego, Krzyżanowskiego oraz Majchrzaka. Łokietkowi udało się zdobyć jeszcze przed przerwą drugą bramkę, co zapowiadało emocje w drugiej części gry.

Po przerwie to gospodarze byli stroną przeważającą, wyrównując stan meczu, by chwilę później wyjść na prowadzenie. Warto odnotować, że Łokietek bramki zdobył po rzutach karnych a Zdrój po dwóch żółtych kartkach bramkarza Rafała Langnera musiał radzić sobie w dziesięciu. W prawdzie Majchrzak zdobył gola na 5:4 i dał nadzieję biało-niebieskim ale w końcówce Łokietek dobił Zdrój i ostatecznie wygrał 6:4.