Zdrój gromi

• autor: Admin-Zaki, 2017-08-21 23:54

ZDRÓJ CIECHOCINEK - ZIEMOWIT OSIĘCINY 6:0 (3:0)

11' Łukasz Witucki
25' Marcin Majchrzak
32' Jarosław Krzyżanowski
48' Łukasz Witucki
51' Marcin Majchrzak
89' Marcin Majchrzak

Sędziował: S.Rasmus (Kończewice)

ZDRÓJ: Woźniak - Modrzejewski, Krzyżanowski, Jankowicz, M.Langner (żk) - M.Parzybut (80' Celmer), Dryps (żk)(66' Lewandowski(żk), Matuszak (żk), K.Parzybut (żk)(75' Ziółkowski) - Majchrzak - Witucki.

Pogromem zakończył się meczem drugiej kolejki pomiędzy Zdrojem a Ziemowitem Osięciny. Biało-niebiescy wygrali pewnie 6:0 (3:0). Było to pierwsze zwycięstwo ciechocinian pod wodzą nowego szkoleniowca.

Od początku to Zdrój przejął inicjatywę na boisku, jednak brakowało kropki nad i. Rywale mieli jedną dogodną sytuację, jednak na posterunku był debiutujący między słupkami Jędrzej Woźniak. W 11 minucie Marcin Majchrzak popisał się pięknym uderzeniem z około 20 metrów i Zdrój prowadził 1:0. W 25 minucie Łukasz Witucki wykończył akcję całego zespołu a pięć minut później Jarosław Krzyżanowski najprzytomniej zachował się w polu karnym i na przerwę biało-niebiescy schodzili z prowadzeniem 3:0.

Druga część gry rozpoczęła się identycznie jak pierwsza. Zdrój atakował i już po trzech minutach Witucki zdobył swoją drugą a czwartą dla Zdroju bramkę. Chwilę później Majchrzak ładnym uderzeniem przy słupku pokonał golkipera rywali. W 55 minucie zawodnik Ziemowita w przeciągu minuty otrzymał dwie żółte kartki, obie za krytykowanie orzeczeń sędziego i został ukarany czerwonym kartonikiem, zaś trener z Osięcin również za krytykowanie został odesłany na trybuny. Od tego momentu Zdrój nieco się rozluźnił i pomimo sytuacji do zdobycia kolejnych goli, nie mógł pokonać bramkarza przyjezdnych. Swoje sytuacje mieli goście, lecz w jednej sytuacji piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Zdroju. W końcówce spotkania Majchrzak ustrzelił hat-tricka i Zdrój mógł cieszyć się z wygranej nad Ziemowitem aż 6:0.