• autor: Admin-Zaki, 2017-08-15 09:51

ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI - ZDRÓJ CIECHOCINEK 4:3 (1:2)

Bramki: Ł.Witucki 30', J.Krzyżanowski 35', M.Majchrzak 65'.

ZDRÓJ: R.Langner - Modrzejewski (żk), Krzyżanowski (żk), Jankowicz, M.Langner - M.Parzybut, Dryps (65' Celmer), Matuszak, K.Parzybut (75' Ziółkowski) - Majchrzak - Witucki.

Pierwsze spotkanie w nowym sezonie zakończyło się porażką. W Brześciu Kujawskim Zdrój przegrał z tamtejszym Łokietkiem 4:3 (1:2).

Obie drużyny do meczu przystąpiły z dużym respektem wobec siebie, jednak groźniejsze akcje przeprowadzali biało-niebiescy. Gospodarze groźnie kontrowali i w 25 minucie po prostopadłej piłce, napastnik Łokietka zdobył gola. Na odpowiedz Zdroju nie trzeba było długo czekać. Łukasz Witucki silnym strzałem z szesnastki wyrównał stan meczu. Podopieczni Sławomira Lubowicza poszli na ciosem i na przerwę schodzili z prowadzeniem, dzięki udanej główce Jarosława Krzyżanowskiego.

Po przerwie Zdrój wyszedł na boisku rozkojarzony. Łokietek w pełni wykorzystał to i w dwanaście minut trzykrotnie pokonał naszego bramkarza (dwukrotnie po kontrze i raz po strzale głową z rzutu rożnego). Ciechocinianie doszli do słowa chwilę później za sprawą Marcina Majchrzaka, który zachował się najprzytomniej w polu karnym. Pomimo, iż Zdrój posiadał przewagę, nie zdobył wyrównującego gola i trzy punkty zostały w Brześciu Kujawskim.