ZDRÓJ CIECHOCINEK - KUJAWIAK KOWAL 1:3 (1:0)

Bramka: P.Wojciechowski 34'

Sędziował: A.Gacka (Bydgoszcz)

ZDRÓJ: Tatera (żk) - Sienkiewicz (85' Lityński), Żurawski, Krzyżanowski (żk), Jankowicz (72' M.Langner) - Stawski, Kulpa (57' Romanowski), Majchrzak (żk), Osiński - Matuszak (65' Dryps), Wojciechowski.

Pomimo dobrej pierwszej połowie oraz prowadzenia do przerwy, ciechocinianie zawiedli podczas drugiej części gry i przegrali z Kujawiakiem Kowal 3:1, który dzięki wygranej awansował do IV ligi. Gratulujemy ;)

Spotkanie od początku miało wyrównany przebieg. Obie drużyny najczęściej grały w środkowej części boiska. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić biało-niebiescy, jednak bezskutecznie. Dopiero w 34 minucie dobrą akcję ciechocinian zakończył Patryk Wojciechowski. Goście mieli jedną dobrą sytuację do wyrównania, lecz dobrze w bramce spisał się Tatera. Zdrój mógł podwyższyć, lecz Matuszak zbyt lekko lobował bramkarza Kujawiaka.

Po przerwie inicjatywę przejęli rywale. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 54 minucie piłkę ręką zagrał Osiński i sędzia wskazał na jedenastkę, którą pewnie wykonał gracz z Kowala. Od tego momentu Kujawiak w pełni kontrolował przebieg gry i po pewnym czasie wyszedł na prowadzenie. Zdrój mógł wyrównać, lecz Wojciechowski zmarnował dobrą okazję na gola. W doliczonym czasie gry goście przeprowadzili klasyczną kontrę, czym przypieczętowali wygraną oraz awans do IV ligi.