Aktualności

Zdrój rozgromił Dąb

• autor: Admin-Zaki, 2017-05-03 09:24

ZDRÓJ CIECHOCINEK - DĄB BARCIN 7:0 (4:0)

Bramki: P.Wojciechowski 26', 43', 45', 48', M.Majchrzak 39', 83', gol samobójczy 57'.

ZDRÓJ: Tatera (75' R.Langner) - Sienkiewicz, Żurawski, Krzyżanowski, Jankowicz (65' Szurgot) - Wojciechowski, Kulpa, Matuszak, Dryps (65' M.Langner) - K.Parzybut (65' M.Parzybut) - Majchrzak.

Spotkanie rozpoczęło się od niespodziewanej przewagi przyjezdnych. W 11 minucie gry świetną sytuację do gola miał napastnik z Barcina, lecz fantastyczną interwencją popisał się Tatera. Zdrój miał problem ze stworzeniem dogodnej sytuacji. Ta miała miejsce w 26 minucie, gdy Patryk Wojciechowski lekkim strzałem przy słupku pokonał golkipera Dębu. Po tym golu na boisku panowali tylko ciechocinianie. W ostatnich sześciu minutach gry jeszcze trzykrotnie do bramki gości strzelali odpowiednio Marcin Majchrzak i dwa razy Wojciechowski i do przerwy mieliśmy 4:0.

Trzy minuty po przerwie swojego czwartego gola w meczu zdobył Wojciechowski. W 57 minucie piłkę do własnej bramki skierował jeden z obrońców rywali. W kolejnych minutach Zdrój nieco przystopował a na boisku pojawili się zmiennicy. W końcówce Majchrzak zdobył swojego drugiego a w rozrachunku siódmego gola w meczu. Pewna wygrana biało-niebieskich nad Dębem. Teraz czas na mecze z drużynami z czuba tabeli. Pierwszy przystanek w sobotę - Szubin.