Ciechociński Klub Sportowy "ZDRÓJ" Ciechocinek - strona nieoficjalna

2017-07-29, 17:00:00

Włocłavia wypunktowała Zdrój

• autor: Admin-Zaki, 2017-04-19 22:09

ZDRÓJ CIECHOCINEK - WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK 0:3 (0:0)

Sędziował: P.Kośmider (Jadowniki Rycerskie)

Widzów: 400

ZDRÓJ: Tatera - Sienkiewicz (73' Kulpa), Żurawski (żk), Jankowicz, Dryps (73' M.Langner) - K.Parzybut (65' M.Parzybut), Krzyżanowski, Matuszak (2żk=czk), Osiński - Majchrzak (żk), Wojciechowski (85' Lityński).

Po słabym meczu biało-niebiescy przegrali na własnym boisku derbowe spotkanie z Włocłavią Włocławek 3:0 (0:0). Była to pierwsza porażka ciechocinian wiosną.

Od początku spotkanie toczyło się w trudnych warunkach atmosferycznych. Można było też zaobserwować, że obie jedenastki czekały na to, co zrobi rywal. Na boisku wiało nudą a mecz był typowym spotkaniem walki. Jedyną dobrą okazję do zdobycia gola miał Zdrój. Arkadiusz Dryps zagrał dobrą piłkę za obrońców do Marcina Majchrzaka a ten będąc na około dwudziestym metrze chciał przelobować wychodzącego z bramki bramkarza Włocłavii, jednak użył zbyt dużo siły i ta minimalnie przeleciała nad poprzeczką bramki rywali.

Drugą połowę Zdrój rozpoczął niemrawo. W 52 minucie niezdecydowanie Kacpra Osińskiego wykorzystał zawodnik z Włocławka i lekkim strzałem z pola karnego wyprowadził gości na prowadzenie. Ciechocinianie rzucili się do ataków. W jednej z akcji w szesnastce rywali Daniel Matuszak zdecydował się na strzał przewrotką, jednak trafił przy tym gracza Włocłavii. Sędzia ukarał pomocnika Zdroju kartonikiem (choć mógł potraktować go łagodniej) a że była to jego druga żółta kartka musiał opuścić boisko. Po tej sytuacji, Zdrój zdecydowanie opadł. Było widać  brak jednego gracza. W 70 minucie włocławski zawodnik zagrał piłkę wzdłuż pola karnego a Rafał Jankowicz niefortunnie wbił piłkę do swojej bramki. W końcówce błąd defensywy i bramkarza wykorzystał napastnik Włocłavii i ustalił wynik meczu na 3:0.

Podsumowując. Był to chyba najsłabszy mecz Zdroju w tym sezonie. Miejmy nadzieje, że w sobotę biało-niebiescy zrehabilitują się w Piotrkowie Kujawskim i pokonają Zjednoczonych!

autor: ~obserwator ligi 2017-04-20 11:31:17

avatar zdrój wygrywał zesłąbymi rywalami a gdy przyszlograc z kims mocnym tobyło lanie oczywiscie sezon trwa izobaczymy cobedzie dalej

autor: ~kibic WŁOCŁAVI 2017-04-20 11:32:29

avatar zniszczyliśmy was na boisku i na trybunach au

Autor: Treść:pozostało znaków:

ZDRÓJ CIECHOCINEKZamek Bierzgłowski
ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:2 Zamek Bierzgłowski
2017-07-26, 18:30:00
Stadion Miejski w Ciechocinku, ul. Tężniowa 6
    relacja »
oceny zawodników »

Transfery

PRZYBYLI:

M.Polak, M.Modrzejewski (Wzgórze R.)

Ł.Witucki (Orlęta Aleksandrów Kuj.) ?

ODESZLI:

W.Sienkiewicz (studia)

P.Wojciechowski, M.Tatera, P.Szurgot (Chemik B.)

J.Romanowski (Elana T.)

F.Żurawski( Unia Janikowo)

P.Kulpa (LTP Lubanie)

Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kowal (03.06.2017)