Aktualności

Sparta rozgromiona

• autor: Admin-Zaki, 2017-04-05 00:44

ZDRÓJ CIECHOCINEK vs SPARTA JANOWIEC WIELKOPOLSKI 6:0 (0:0)

Bramki: K.Parzybut (50'), P.Wojciechowski (60'), D.Matuszak (67'), M.Majchrzak (76', 83', 85')

Sędziował: G.Gólcz (Pakość)

ZDRÓJ: Tatera - Sienkiewicz, Krzyżanowski, Żurawski, Jankowicz - M.Parzybut (66' Osiński), Matuszak (żk) (73' Kulpa), K.Parzybut, M.Langner (46' Dryps) - Wojciechowski (żk) (82' Dąbrowski), Majchrzak

Świetna druga połowa biało-niebieskich dała pewne zwycięstwo nad Spartą Janowiec Wielkopolski aż 6:0 (0:0). Dzięki wygranej Zdrój jest co raz bliżej drugiego miejsca w tabeli.

Pierwsza część gry była w wykonaniu Zdroju niemrawa. Ciechocinianie mieli okazje do zdobycia gola, jednak brakowało precyzji. Goście swoich szans szukali po stałych fragmentach gry. Po 45 minutach mieliśmy bezbramkowy remis.

Po przerwie zobaczyliśmy kompletnie inny zespół.  W 50 minucie Kamil Parzybut wykończył zespołową akcję i głową dał prowadzenie Zdrojowi. Od tego momentu podopieczni Radosława Wróblewskiego przejęli pełną kontrolę nad meczem. Najpierw Patryk Wojciechowski zdobył drugą bramkę, następnie aktywny w tym meczu Daniel Matuszak podwyższył na 3:0. Kolejne trzy gole to popis Marcina Majchrzaka, który w dziewięć minut skompletował klasycznego hat-tricka. Wynik mógł być jeszcze wyższy, lecz dobry okazji nie wykorzystał Majchrzak oraz Jankowicz.