FLISAK ZŁOTORIA vs ZDRÓJ CIECHOCINEK 0:2 (0:1)

Bramki: M.Majchrzak, M.Parzybut

ZDRÓJ: Tatera - Sienkiewicz, Żurawski, Krzyżanowski, Stelmaszyk - M.Parzybut, Matuszak, K.Parzybut, Modrzejewski - Majchrzak - Wojciechowski.

Na zmiany: R.Langner, M.Langner, Magierski, Romanowski, Włodarski.

Drugi mecz sparingowy i drugie zwycięstwo. Ciechocinianie po golach Marcina Majchrzaka i Mateusza Parzybuta pokonali Flisak Złotoria 2:0 (1:0).

W pierwszej połowie więcej z gry mieli ciechocinianie i udokumentowali to golem "Hermana". W drugiej części gry na boisku pojawili się zmiennicy, mimo to Zdrój zdobył drugą bramkę. Piłkę w siatce umieścił Mateusz Parzybut. Warto dodać, że biało-niebiescy wystąpili w sobotnim sparingu w nieco osłabionym składzie. Zabrakło Rafała Jankowicza, Arkadiusza Drypsa, Piotr Szurgota, Angela Stawskiego czy Kacpra Osińskiego, Dariusza Dąbrowskiego. Na boisku w drugiej połowie pojawiło się także dwóch graczy juniorów młodszych.