Aktualności

Zwycięstwo nad LTP Lubanie

• autor: Admin-Zaki, 2016-11-09 16:58

ZDRÓJ CIECHOCINEK - LTP LUBANIE 3:1 (1:0)

Bramki dla Zdroju: P.Wojciechowski 29' głową, J.Krzyżanowski 53' karny, K.Parzybut 90'.

ZDRÓJ: Tatera (żk) - Szurgot, Żurawski (żk), Jankowicz, M.Langner (żk) (70' Sienkiewicz) - Stawski (65' Modrzejewski), Krzyżanowski, Polak (żk) (65' Dąbrowski), Osiński (90+1' M.Dryps) - Parzybut (żk) - Wojciechowski.

W pierwszej połowie stroną przeważającą był Zdrój. Ciechocinianie dłużej utrzymywali się przy piłce i częściej przebywali w polu karnym rywala. W 29 minucie biało-niebiescy wyszli na prowadzenie. Marcin Langner dośrodkował z rzutu rożnego a Patryk Wojciechowski głową skierował piłkę do siatki.

Osiem minut po przerwie było już 2:0. Jarosław Krzyżanowski pewnie wykonał jedenastkę. Goście starali się o kontaktowego gol i dopięli swego. Wątpliwego karnego podyktował w 73 minucie sędzia spotkania i LTP miało już tylko jeden gol straty. Po tym golu biało-niebiescy za bardzo cofnęli się do obrony a rywale z minuty na minutę naciskali. Mimo to, w końcówce spotkania dobrym dryblingiem popisał się Marcin Modrzejewski, który zagrał do Kamila Parzybut a ten nie miał problemów z pokonaniem golkipera przyjezdnych.

Zdrój odniósł ważną wygraną, która pozwoliła przesunąć się na 6 miejsce w tabeli. Do końca rundy pozostały dwa mecze. Wyjazd do Dobrzynia i na własnym boisku Start Radziejów. Liczymy na komplet punktów i dobry prognostyk przed przerwą zimową ;)