ZDRÓJ CIECHOCINEK - NOTEĆ GĘBICE 4:1 (1:0)

Bramki: D.Dąbrowski 40',56', P.Wojciechowski 60' wolny, K.Parzybut 90+2

Sędziował: S.Lewandowski (Pakość)

ZDRÓJ: Tatera - Sienkiewicz (67' Szurgot), Żurawski, Krzyżanowski, Jankowicz - M.Langner (46' Modrzejewski), Dryps, Parzybut, Osiński (85' R.Langner) - Wojciechowski (żk), Dąbrowski (64' Polak)

Kolejna pewna wygrana Zdroju na własnym boisku. Ciechocinianie pokonali w sobotnie popołudnie Noteć Gębice 4:1 (1:0).

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, jednak więcej z gry mieli biało-niebiescy. Goście sporadycznie pojawiali się pod bramką Tatery. Na pierwszego gola kibice musieli czekać aż do 40 minuty spotkania, kiedy to Krzyżanowski uderzył silnie z wolnego, golkiper wybronił strzał przed siebie a najprzytomniej w polu karnym zachował się Dąbrowski i umieścił piłkę w siatce.

Po przerwie na boisku dominował już tylko Zdrój. Najpierw Dąbrowski pewnie wykorzystał akcję całego zespołu a chwilę później Wojciechowski popisał się ładnym uderzeniem z rzutu wolnego i mieliśmy już 3:0. Noteć w końcówce zdobyła honorowego gola, jednak ostatnie słowo należało do Zdroju. Parzybut zdobył w doliczonym czasie gry czwartą bramkę i ciechocinianie wygrali 4:1.

Dzięki wygranej przesunęliśmy się z 16 punktami na koncie o jedno miejsce w tabeli. Sytuacja w rozgrywkach jest bardzo napięta. Do drugiego miejsca tracimy sześć oczek a do trzeciego tylko jedno. Nad 12 miejscem mamy cztery punkty przewagi. Każdy punkt jest na wagę złota. W następnej kolejce jedziemy do lidera tabeli - Kujawiaka Kowal.