LIDER WŁOCŁAWEK - ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:2 (1:0)

Bramki dla Zdroju: D.Dąbrowski (56',73')

Sędziował: M.Burda (Bydgoszcz)

ZDRÓJ: Tatera - Sienkiewicz, Krzyżanowski (żk), Żurawski, M.Langner (źk) (70' Jankowicz) - Modrzejewski (70' Szurgot), Dryps (żk) Parzybut. Osiński - Wojciechowski, Dąbrowski (żk) (75' Magierski).

Ciechocinianie przegrali z Liderem Włocławek 3:2 (1:0) w meczu 10 kolejki klasy okręgowej grupy 2.

Spotkanie stało na wyrównanym poziomie. Po pierwszej połowie Lider prowadził 1:0. W drugiej połowie Zdrój wyrównał, by chwilę później znów tracić gola. Biało-niebiescy  atakowali doprowadzili do remisu a drugiego gola w spotkaniu zdobył znów Dąbrowski. W 75 minucie błąd popełnił sędzia spotkania, który nie odgwizdał 2 metrowego spalonego i to Lider ostatecznie zwyciężył 3:2...

• Komentarzy [10]
  • czytano: [545]

autor: ~cksfanatyk 2016-10-17 16:24:22

avatar tyfus........ w sobote tylko wygrana panowie

autor: ~Dario 2016-10-18 11:33:42

avatar w sobotę pełna mobilizacja pokażcie że we włocławku to był wypadek przy pracy i zostaliście skrzywdzeni przez sędziego ! Ktoś wie czy będą losowania nagród dla osób które idą na mecz ?

autor: ~kibic 2016-10-19 17:41:32

avatar ta jak trener chla odwoluje treningi i oszukuje zawodnikow niech zarzad sie o tym dowie

autor: ~kibic 2016-10-20 06:18:51

avatar mobilizacja na mecz z gebicami,jak ten klub nisko upadl

autor: ~Kibic 2016-10-20 07:48:04

avatar Podobno Herman wraca do Zdroju?

autor: ~anonim 2016-10-21 11:44:51

avatar oplacamy 5 gosci z bydgoszczy a pozwolilismy odejsc naszym chlopakom do aleksa. W 12 meczach nasi zdobyli dla orlat 9 bramek a ogolnie orlet maja 17 goli to ponad połowa. A mieli grać ciechociniacy.

autor: ~edek 2016-10-21 11:59:30

avatar ale po co

autor: ~oskar 2016-10-22 20:36:45

avatar Widocznie tych pięciu gości z Bydgoszczy bardziej ceni grę w piłkę niż kasę i widocznie są tańsi niż ci niby nasi ,, ciechociniacy,, Matematyka nie kłamie anonimku.

autor: ~kibic 2016-10-24 06:34:10

avatar to chore żeby w zdroju grali zawodnicy z bydgoszczy

autor: ~zenon 2016-10-25 14:13:34

avatar Na stronie jest zdjęcie nowe drużyny a czemu jeszcze nie jest zmienione główne zdjęcie na stronie Zdroju nowego składu 2016/17 ? stawiajcie na młodych zawodników a nie na ludzi po 30 roku życia , którzy odeszli już ze zdroju...