GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek 2:2 (0:2)

Bramki: P.Wojciechowski (7',29')

Sędziował: M.Prażniewski (Lipno)

Kartka: Stawski (cz)

ZDRÓJ: Tatera - Szurgot, Krzyżanowski, Żurawski, Osiński - Stawski, Dryps, Parzybut (85' Langner), Magierski (63' Dąbrowski) - Modrzejewski - Wojciechowski.

Sprawiedliwy remis. Tak można określić wynik sobotniego wyjazdowego spotkania podopiecznych Radosława Wróblewskiego z GKS Baruchowo, które zakończyło się 2:2 (0:2).

Pierwsza część spotkania świetnie ułożyła się dla Zdroju. W 7 minucie na prowadzenie biało-niebieskich wyprowadził świetnym uderzeniem powracający po kartkach  Patryk Wojciechowski. Ten sam zawodnik po raz drugi popisał się kapitalnym strzałem w 29 minucie i było już 2:0 dla Zdroju. Gospodarze też mieli swoje szanse, lecz dobrze spisywał się w bramce Mariusz Tatera.

Chwilę po przerwie gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Ten gola dał im wiarę w siebie i to oni byli stroną dominującą. Ciechocinianie ograniczali się do kontr. Niestety w 78 minucie GKS doprowadził do wyrównania. Pod koniec meczu czerwoną kartką za obrazę sędziego ujrzał Angelo Stawski. Mimo to obie strony mogły zdobyć gola zwycięskiego, jednak zabrakło dokładności.