Ciechociński Klub Sportowy "ZDRÓJ" Ciechocinek - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

ZDRÓJ CIECHOCINEKKS Brzoza
ZDRÓJ CIECHOCINEK   KS Brzoza
2018-08-18, 17:00:00

Stadion Miejski w Ciechocinku, ul. Tężniowa 6

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
ZDRÓJ CIECHOCINEK - KS Brzoza
Lubienianka Lubień Kujawski - Gopło Kruszwica
Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie
GKS Baruchowo - Goplania Inowrocław
Orzeł Służewo - LTP Lubanie
Lider Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski
Kujawianka Strzelno - Start Radziejów
Wisła Dobrzyń n/W - Noteć Łabiszyn

Wyszukiwarka

Logowanie

Terminarz i wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Wisła Dobrzyń n/W 0:0 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
KS Brzoza 1:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
Start Radziejów 1:5 Lider Włocławek zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 4:0 Orzeł Służewo zobacz ›
LTP Lubanie 2:1 GKS Baruchowo zobacz ›
Goplania Inowrocław 5:2 Szubinianka Szubin zobacz ›
Piast Złotniki Kujawskie 1:3 Gopło Kruszwica zobacz ›
2018-08-11 Noteć Łabiszyn 0:0 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
Lubienianka Lubień Kujawski Gopło Kruszwica 17:00
Szubinianka Szubin Piast Złotniki Kujawskie 17:00
GKS Baruchowo Goplania Inowrocław 17:00
Orzeł Służewo LTP Lubanie 17:00
Lider Włocławek Łokietek Brześć Kujawski 17:00
Kujawianka Strzelno Start Radziejów 17:00
Wisła Dobrzyń n/W Noteć Łabiszyn 17:00
2018-08-18 ZDRÓJ CIECHOCINEK KS Brzoza 17:00
Noteć Łabiszyn Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
KS Brzoza Wisła Dobrzyń n/W 17:00
Łokietek Brześć Kujawski Kujawianka Strzelno 17:00
LTP Lubanie Lider Włocławek 17:00
Goplania Inowrocław Orzeł Służewo 17:00
Piast Złotniki Kujawskie GKS Baruchowo 17:00
Gopło Kruszwica Szubinianka Szubin 17:00
2018-08-26 Start Radziejów ZDRÓJ CIECHOCINEK 17:00
Lubienianka Lubień Kujawski Szubinianka Szubin 17:00
GKS Baruchowo Gopło Kruszwica 17:00
Orzeł Służewo Piast Złotniki Kujawskie 17:00
Lider Włocławek Goplania Inowrocław 17:00
Kujawianka Strzelno LTP Lubanie 17:00
Wisła Dobrzyń n/W Start Radziejów 17:00
Noteć Łabiszyn KS Brzoza 17:00
2018-09-01 ZDRÓJ CIECHOCINEK Łokietek Brześć Kujawski 17:00
KS Brzoza Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
Łokietek Brześć Kujawski Wisła Dobrzyń n/W 17:00
GKS Baruchowo Kujawianka Strzelno 17:00
Piast Złotniki Kujawskie Lider Włocławek 17:00
Start Radziejów Noteć Łabiszyn 17:00
Gopło Kruszwica Orzeł Służewo 17:00
Szubinianka Szubin GKS Baruchowo 17:00
2018-09-08 LTP Lubanie ZDRÓJ CIECHOCINEK 17:00
Lubienianka Lubień Kujawski GKS Baruchowo 17:00
Orzeł Służewo Szubinianka Szubin 17:00
Lider Włocławek Gopło Kruszwica 17:00
Kujawianka Strzelno Piast Złotniki Kujawskie 17:00
Wisła Dobrzyń n/W LTP Lubanie 17:00
Noteć Łabiszyn Łokietek Brześć Kujawski 17:00
KS Brzoza Start Radziejów 17:00
2018-09-15 ZDRÓJ CIECHOCINEK Goplania Inowrocław 17:00
Start Radziejów Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
Łokietek Brześć Kujawski KS Brzoza 17:00
LTP Lubanie Noteć Łabiszyn 17:00
Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń n/W 17:00
Gopło Kruszwica Kujawianka Strzelno 17:00
Szubinianka Szubin Lider Włocławek 17:00
GKS Baruchowo Orzeł Służewo 17:00
2018-09-22 Piast Złotniki Kujawskie ZDRÓJ CIECHOCINEK 17:00
Lubienianka Lubień Kujawski Orzeł Służewo 17:00
Lider Włocławek GKS Baruchowo 17:00
Kujawianka Strzelno Szubinianka Szubin 17:00
Wisła Dobrzyń n/W Piast Złotniki Kujawskie 17:00
Noteć Łabiszyn GKS Baruchowo 17:00
KS Brzoza LTP Lubanie 17:00
Start Radziejów Łokietek Brześć Kujawski 17:00
2018-09-29 ZDRÓJ CIECHOCINEK Gopło Kruszwica 16:00
Łokietek Brześć Kujawski Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
LTP Lubanie Start Radziejów 17:00
Goplania Inowrocław KS Brzoza 17:00
Piast Złotniki Kujawskie Noteć Łabiszyn 17:00
Gopło Kruszwica Wisła Dobrzyń n/W 17:00
GKS Baruchowo Kujawianka Strzelno 17:00
Orzeł Służewo Lider Włocławek 17:00
2018-10-06 Szubinianka Szubin ZDRÓJ CIECHOCINEK 16:00
10  Lubienianka Lubień Kujawski Lider Włocławek 17:00
10  Kujawianka Strzelno Orzeł Służewo 17:00
10  Wisła Dobrzyń n/W Szubinianka Szubin 17:00
10  Noteć Łabiszyn Gopło Kruszwica 17:00
10  KS Brzoza Piast Złotniki Kujawskie 17:00
10  Start Radziejów Goplania Inowrocław 17:00
10  Łokietek Brześć Kujawski LTP Lubanie 17:00
10  2018-10-13 ZDRÓJ CIECHOCINEK GKS Baruchowo 16:00
11  LTP Lubanie Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
11  GKS Baruchowo Łokietek Brześć Kujawski 17:00
11  Piast Złotniki Kujawskie Start Radziejów 17:00
11  Gopło Kruszwica KS Brzoza 17:00
11  Szubinianka Szubin Noteć Łabiszyn 17:00
11  GKS Baruchowo Wisła Dobrzyń n/W 17:00
11  Lider Włocławek Kujawianka Strzelno 17:00
11  2018-10-20 Orzeł Służewo ZDRÓJ CIECHOCINEK 15:00
12  Lubienianka Lubień Kujawski Kujawianka Strzelno 17:00
12  Wisła Dobrzyń n/W Orzeł Służewo 17:00
12  Noteć Łabiszyn GKS Baruchowo 17:00
12  KS Brzoza Szubinianka Szubin 17:00
12  Start Radziejów Gopło Kruszwica 17:00
12  Łokietek Brześć Kujawski Piast Złotniki Kujawskie 17:00
12  LTP Lubanie Goplania Inowrocław 17:00
12  2018-10-27 ZDRÓJ CIECHOCINEK Lider Włocławek 14:00
13  Goplania Inowrocław Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
13  Piast Złotniki Kujawskie LTP Lubanie 17:00
13  Gopło Kruszwica Łokietek Brześć Kujawski 17:00
13  Szubinianka Szubin Start Radziejów 17:00
13  GKS Baruchowo KS Brzoza 17:00
13  Orzeł Służewo Noteć Łabiszyn 17:00
13  Lider Włocławek Wisła Dobrzyń n/W 17:00
13  2018-11-03 Kujawianka Strzelno ZDRÓJ CIECHOCINEK 14:00
14  Wisła Dobrzyń n/W Kujawianka Strzelno 17:00
14  Noteć Łabiszyn Lider Włocławek 17:00
14  KS Brzoza Orzeł Służewo 17:00
14  Start Radziejów GKS Baruchowo 17:00
14  Łokietek Brześć Kujawski Szubinianka Szubin 17:00
14  LTP Lubanie Gopło Kruszwica 17:00
14  Goplania Inowrocław Piast Złotniki Kujawskie 17:00
14  2018-11-10 Lubienianka Lubień Kujawski ZDRÓJ CIECHOCINEK 17:00
15  Piast Złotniki Kujawskie Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
15  Kujawianka Strzelno Noteć Łabiszyn 17:00
15  Lider Włocławek KS Brzoza 17:00
15  Orzeł Służewo Start Radziejów 17:00
15  GKS Baruchowo Łokietek Brześć Kujawski 17:00
15  Szubinianka Szubin LTP Lubanie 17:00
15  Gopło Kruszwica Goplania Inowrocław 17:00
15  2018-11-17 ZDRÓJ CIECHOCINEK Wisła Dobrzyń n/W 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-22 ZDRÓJ CIECHOCINEK 0:1 Flisak Złotoria relacja ›
2018-08-01 STS Zamek Bierzgłowski 2:5 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
2018-08-04 ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:0 Start Stawki relacja ›
2018-08-08 ZDRÓJ CIECHOCINEK 6:0 Wicher Wielgie relacja ›

Ostatnie spotkanie

Noteć ŁabiszynZDRÓJ CIECHOCINEK
Noteć Łabiszyn 0:0 ZDRÓJ CIECHOCINEK
2018-08-11, 16:00:00
Stadion Miejski w Łabiszynie, ul. Żnińska
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Transfery

     

PRZYBYLI:

D.Napora (SMS Łódź)

T.Świeczkowski, D.Pietrzak (juniorzy)

K.Wasilkiewicz (Flisak Z.) 

K.Żuchowski (Lider W.) 

I.Kania (Ziemowit O.) 

J.Trenk, P.Szymański (Pomorzanin T.) 

Kardas, Jaroszewski, Rafiński (Elana T.)

S.Muzalewski (wolny zawodnik)

 

ODESZLI: 

A.Dryps (Orlęta A.K.) 

Ł.Witucki (Orlęta A.K.) 

M.Lityński, D.Celmer (wyjazdy)

 

Najnowsza galeria

ZDRÓJ CIECHOCINEK - WISŁA DOBRZYŃ (17.06.2018)
Ładowanie...

Kalendarium

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

ZDRÓJ CIECHOCINEK - KS Brzoza - 17:00

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Noteć Łabiszyn 0:0 ZDRÓJ CIECHOCINEK
Wisła Dobrzyń n/W 0:0 Lubienianka Lubień Kujawski
KS Brzoza 1:1 Kujawianka Strzelno
Start Radziejów 1:5 Lider Włocławek
Łokietek Brześć Kujawski 4:0 Orzeł Służewo
LTP Lubanie 2:1 GKS Baruchowo
Goplania Inowrocław 5:2 Szubinianka Szubin
Piast Złotniki Kujawskie 1:3 Gopło Kruszwica

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 680
ogółem: 2 663 529

statystyki szczegółowe