Ciechociński Klub Sportowy "ZDRÓJ" Ciechocinek - strona nieoficjalna

Gopło Kruszwica - Szubinianka Szubin

Zostań sponsorem!

WSTĘP:

Ciechociński Klub Sportowy „Zdrój” Ciechocinek jest stowarzyszeniem kultury fizycznej i od 95 lat zajmuje się kształceniem sportowym młodych ludzi. Dzięki zaangażowaniu setek a może i tysięcy osób Zdrój jest znaczącym klubem w regionie. Chcąc w dalszym ciągu utrzymać taki wysoki poziom sportowy i organizacyjny klubu musimy poszukiwać wsparcia wśród firm i instytucji, gdyż posiadane przez nas środki nie są nam w stanie tego zagwarantować.

Poprzez reklamę w klubie piłkarskim potencjalny sponsor może zdobyć bardzo duże grono odbiorców i potencjalnych klientów. Sport jest bowiem jednym z najlepszych nośników reklamy na świecie.

Na rynku reklamowym największe firmy rywalizują o prezentowanie swoich marek na koszulkach zawodników i na stadionach. Taki rodzaj reklamy jest skuteczniejszy od innych nie tylko ze względu na szeroki przekaz w mediach, ale również dlatego, że kibice piłkarscy identyfikują się z produktami i firmami, które współpracują z ich ukochanym klubem.

Jak obecnie pokazuje panujący trend, sponsoring w piłce nożnej przynosi same korzyści. Przykładem tego mogą być takie firmy i marki jak min. Biedronka, Lotto, Żywiec czy T-Mobile, które zainwestowały w różne kluby piłkarskie w Polsce, zyskując przy tym marketingowo ale także pozyskując nowych klientów.

Poprzez reklamę w naszym klubie zyskują Państwo nowy rynek dla swoich usług czy produktów, gdyż Zdrój występuje na wielu boiskach w miejscowościach w naszym województwie.

Sponsorowanie klubu jest inwestycją w przyszłość oraz danie młodym ludziom szansy na rozwój i kształtowanie charakteru poprzez sport.

Często zapomnianą ale ważną korzyścią współpracy z klubem piłkarskim jest korzystne prawo określone w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych pozwalające na odpisanie kosztu reklamy od podatku.

Nasza oferta jest dla wszystkich, którzy chcą poprzez sport a dokładniej poprzez klub „Zdrój” Ciechocinek promować własne firmy i zakłady, a jednocześnie być głównymi budowniczymi historii klubu.

Niniejsza oferta sponsorska pokazuje, że istnieje możliwość współtworzenia przez Państwa nowej karty w bogatej historii piłki nożnej w Ciechocinku. Mamy nadzieję, że Nasza przyszła współpraca zaowocuje sukcesem, a takim będzie dążenie do profesjonalnego działania i osiągnięcia wspólnego sukcesu sportowego i biznesowego.

KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE SPONSORINGU:

• zwiększenie rozpoznawalności marki sponsora w województwie kujawsko-pomorskim

• kształtowanie przyjaznego wizerunku

• dotarcie do określonej grupy ludzi

• postrzeganie sponsora jako dbającego o rozwój sportu na terenie Ciechocinka

• integracja lokalna/wspólne kibicowanie

• wzrost zaufania mieszkańców Ciechocinka

PRAWA SPONSORSKIE:

• prawo do umieszczenia swojej planszy reklamowej na ogrodzeniu Stadionu Miejskiego (2m. x 2m.) lub na samym Stadionie Miejskim na stelażu (2,5m. x 1,2m.)

• umieszczenie loga firmy na ruchomym pasku sponsorów oraz odnośnik do strony internetowej na portalu internetowym klubu www.ckszdroj.futbolowo.pl

• wpisanie firmy na listę sponsorów klubu w zakładce „Sponsorzy” na stronie internetowej klubu www.ckszdroj.futbolowo.pl

• wręczanie kibicom podczas rozgrywanych meczy własnych materiałów reklamowych lub promocyjnych

• możliwość promocji własnej firmy podczas meczów poprzez reklamę dźwiękową