Ciechociński Klub Sportowy "ZDRÓJ" Ciechocinek - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

SMS Włocławek (j.s.)ZDRÓJ CIECHOCINEK
mecz towarzyski
SMS Włocławek (j.s.)   ZDRÓJ CIECHOCINEK
2020-02-29, 12:00:00

Sztuczna nawierzchnia we Włocławku, Aleja Fryderyka Chopina 8

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
ZDRÓJ CIECHOCINEK - LTP Lubanie
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Strzelno
KS Brzoza - Wisła Dobrzyń n/W
Kujawiak Kowal - Mień Lipno
Łokietek Brześć Kujawski - BOSiR - Dąb Barcin
GKS Baruchowo - Noteć Łabiszyn
Goplania Inowrocław - Ziemowit Osięciny
Gopło Kruszwica - Szubinianka Szubin

Wyszukiwarka

Logowanie

Terminarz i wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Kujawianka Strzelno 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
Wisła Dobrzyń n/W 1:2 KS Brzoza zobacz ›
Mień Lipno 0:6 Kujawiak Kowal zobacz ›
BOSiR-Dąb Barcin 2:3 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
Noteć Łabiszyn 1:0 GKS Baruchowo zobacz ›
Ziemowit Osięciny 0:3 Goplania Inowrocław zobacz ›
Szubinianka Szubin 0:9 Gopło Kruszwica zobacz ›
2019-08-10 LTP Lubanie 4:1 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
Lubienianka Lubień Kujawski 0:3 Gopło Kruszwica zobacz ›
Goplania Inowrocław 3:4 LTP Lubanie zobacz ›
GKS Baruchowo 7:0 Ziemowit Osięciny zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 2:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
Kujawiak Kowal 2:2 BOSiR-Dąb Barcin zobacz ›
KS Brzoza 4:1 Mień Lipno zobacz ›
Kujawianka Strzelno 1:0 Wisła Dobrzyń n/W zobacz ›
2019-08-17 ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:0 Szubinianka Szubin relacja ›
Wisła Dobrzyń n/W 3:3 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
Mień Lipno 2:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
BOSiR-Dąb Barcin 1:2 KS Brzoza zobacz ›
Noteć Łabiszyn 0:3 Kujawiak Kowal zobacz ›
Ziemowit Osięciny 0:3 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
LTP Lubanie 1:1 GKS Baruchowo zobacz ›
Szubinianka Szubin 1:3 Goplania Inowrocław zobacz ›
2019-08-24 Gopło Kruszwica 5:2 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
Goplania Inowrocław 2:4 Gopło Kruszwica zobacz ›
GKS Baruchowo 1:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 1:2 LTP Lubanie zobacz ›
Kujawiak Kowal 8:0 Ziemowit Osięciny zobacz ›
KS Brzoza 4:3 Noteć Łabiszyn zobacz ›
Kujawianka Strzelno 1:4 BOSiR-Dąb Barcin zobacz ›
Wisła Dobrzyń n/W 3:1 Mień Lipno zobacz ›
2019-08-31 Lubienianka Lubień Kujawski 3:3 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
Mień Lipno 2:4 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
BOSiR-Dąb Barcin 4:1 Wisła Dobrzyń n/W zobacz ›
Noteć Łabiszyn 3:0 Kujawianka Strzelno zobacz ›
Ziemowit Osięciny 2:4 KS Brzoza zobacz ›
LTP Lubanie 1:4 Kujawiak Kowal zobacz ›
Szubinianka Szubin 2:5 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
Gopło Kruszwica 2:0 GKS Baruchowo zobacz ›
2019-09-07 ZDRÓJ CIECHOCINEK 1:1 Goplania Inowrocław relacja ›
Lubienianka Lubień Kujawski 3:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 2:2 Gopło Kruszwica zobacz ›
Kujawiak Kowal 5:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
KS Brzoza 2:0 LTP Lubanie zobacz ›
Kujawianka Strzelno 2:0 Ziemowit Osięciny zobacz ›
Wisła Dobrzyń n/W 2:0 Noteć Łabiszyn zobacz ›
Mień Lipno 1:1 BOSiR-Dąb Barcin zobacz ›
2019-09-14 GKS Baruchowo 5:0 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
BOSiR-Dąb Barcin 4:3 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
Noteć Łabiszyn 3:3 Mień Lipno zobacz ›
Ziemowit Osięciny 0:3 Wisła Dobrzyń n/W zobacz ›
LTP Lubanie 5:0 Kujawianka Strzelno zobacz ›
Szubinianka Szubin 4:1 KS Brzoza zobacz ›
Gopło Kruszwica 2:2 Kujawiak Kowal zobacz ›
Goplania Inowrocław 3:1 GKS Baruchowo relacja ›
2019-09-21 ZDRÓJ CIECHOCINEK 1:3 Łokietek Brześć Kujawski relacja ›
Lubienianka Lubień Kujawski 3:2 GKS Baruchowo zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 3:2 Goplania Inowrocław zobacz ›
KS Brzoza 4:2 Gopło Kruszwica zobacz ›
Kujawianka Strzelno 3:5 Szubinianka Szubin zobacz ›
Wisła Dobrzyń n/W 1:2 LTP Lubanie zobacz ›
Mień Lipno 6:1 Ziemowit Osięciny zobacz ›
BOSiR-Dąb Barcin 4:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2019-09-29 Kujawiak Kowal 3:1 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
Noteć Łabiszyn 3:1 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
Ziemowit Osięciny 1:4 BOSiR-Dąb Barcin zobacz ›
LTP Lubanie 2:1 Mień Lipno zobacz ›
Szubinianka Szubin 3:3 Wisła Dobrzyń n/W zobacz ›
Gopło Kruszwica 4:0 Kujawianka Strzelno zobacz ›
Goplania Inowrocław 2:5 Kujawiak Kowal zobacz ›
GKS Baruchowo 4:4 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2019-10-05 ZDRÓJ CIECHOCINEK 2:3 KS Brzoza relacja ›
10  Lubienianka Lubień Kujawski 2:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
10  Kujawiak Kowal 3:1 GKS Baruchowo zobacz ›
10  KS Brzoza 3:1 Goplania Inowrocław zobacz ›
10  Wisła Dobrzyń n/W 3:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
10  Mień Lipno 4:4 Szubinianka Szubin zobacz ›
10  BOSiR-Dąb Barcin 2:1 LTP Lubanie zobacz ›
10  Noteć Łabiszyn 14:0 Ziemowit Osięciny zobacz ›
10  2019-10-12 Kujawianka Strzelno 0:3 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
11  Ziemowit Osięciny 2:2 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
11  LTP Lubanie 4:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
11  Szubinianka Szubin 2:4 BOSiR-Dąb Barcin zobacz ›
11  Gopło Kruszwica 1:2 Mień Lipno zobacz ›
11  Goplania Inowrocław 4:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
11  GKS Baruchowo 1:2 KS Brzoza zobacz ›
11  Łokietek Brześć Kujawski 3:2 Kujawiak Kowal zobacz ›
11  2019-10-19 ZDRÓJ CIECHOCINEK 0:0 Wisła Dobrzyń n/W relacja ›
12  Lubienianka Lubień Kujawski 2:3 Kujawiak Kowal zobacz ›
12  KS Brzoza 4:2 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
12  Kujawianka Strzelno 1:1 GKS Baruchowo zobacz ›
12  Wisła Dobrzyń n/W 4:4 Goplania Inowrocław zobacz ›
12  BOSiR-Dąb Barcin 1:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
12  Noteć Łabiszyn 3:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
12  Ziemowit Osięciny 1:4 LTP Lubanie zobacz ›
12  2019-10-26 Mień Lipno 2:1 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
13  LTP Lubanie 2:1 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
13  Szubinianka Szubin 6:1 Ziemowit Osięciny zobacz ›
13  Gopło Kruszwica 1:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
13  Goplania Inowrocław 1:1 Mień Lipno zobacz ›
13  GKS Baruchowo 5:3 Wisła Dobrzyń n/W zobacz ›
13  Łokietek Brześć Kujawski 3:0 Kujawianka Strzelno zobacz ›
13  Kujawiak Kowal 5:2 KS Brzoza zobacz ›
13  2019-11-02 ZDRÓJ CIECHOCINEK 2:2 BOSiR-Dąb Barcin relacja ›
14  Lubienianka Lubień Kujawski 2:3 KS Brzoza zobacz ›
14  Kujawianka Strzelno 0:2 Kujawiak Kowal zobacz ›
14  LTP Lubanie 5:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
14  Ziemowit Osięciny 1:4 Gopło Kruszwica zobacz ›
14  BOSiR-Dąb Barcin 2:1 Goplania Inowrocław zobacz ›
14  Mień Lipno 0:5 GKS Baruchowo zobacz ›
14  2019-11-09 Wisła Dobrzyń n/W 2:4 Łokietek Brześć Kujawski relacja ›
14  2019-11-09 Noteć Łabiszyn 2:0 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
15  Szubinianka Szubin 0:2 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
15  KS Brzoza 6:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
15  Gopło Kruszwica 3:1 LTP Lubanie zobacz ›
15  Kujawiak Kowal 5:1 Wisła Dobrzyń n/W zobacz ›
15  Łokietek Brześć Kujawski 7:0 Mień Lipno zobacz ›
15  Goplania Inowrocław 0:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
15  GKS Baruchowo 2:2 BOSiR-Dąb Barcin zobacz ›
15  2019-11-16 ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:2 Ziemowit Osięciny relacja ›
16  2020-03-14 ZDRÓJ CIECHOCINEK LTP Lubanie 15:00
16  2020-03-14 Lubienianka Lubień Kujawski Kujawianka Strzelno 17:00
16  2020-03-14 KS Brzoza Wisła Dobrzyń n/W 17:00
16  2020-03-14 Kujawiak Kowal Mień Lipno 17:00
16  2020-03-14 Łokietek Brześć Kujawski BOSiR-Dąb Barcin 17:00
16  2020-03-14 GKS Baruchowo Noteć Łabiszyn 17:00
16  2020-03-14 Goplania Inowrocław Ziemowit Osięciny 17:00
16  2020-03-14 Gopło Kruszwica Szubinianka Szubin 17:00
17  2020-03-21 Szubinianka Szubin ZDRÓJ CIECHOCINEK 17:00
17  2020-03-21 Gopło Kruszwica Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
17  2020-03-21 LTP Lubanie Goplania Inowrocław 17:00
17  2020-03-21 Ziemowit Osięciny GKS Baruchowo 17:00
17  2020-03-21 Noteć Łabiszyn Łokietek Brześć Kujawski 17:00
17  2020-03-21 BOSiR-Dąb Barcin Kujawiak Kowal 17:00
17  2020-03-21 Mień Lipno KS Brzoza 17:00
17  2020-03-21 Wisła Dobrzyń n/W Kujawianka Strzelno 17:00
18  2020-03-28 ZDRÓJ CIECHOCINEK Gopło Kruszwica 17:00
18  2020-03-28 Lubienianka Lubień Kujawski Wisła Dobrzyń n/W 17:00
18  2020-03-28 Kujawianka Strzelno Mień Lipno 17:00
18  2020-03-28 KS Brzoza BOSiR-Dąb Barcin 17:00
18  2020-03-28 Kujawiak Kowal Noteć Łabiszyn 17:00
18  2020-03-28 Łokietek Brześć Kujawski Ziemowit Osięciny 17:00
18  2020-03-28 GKS Baruchowo LTP Lubanie 17:00
18  2020-03-28 Goplania Inowrocław Szubinianka Szubin 17:00
19  2020-04-04 ZDRÓJ CIECHOCINEK Lubienianka Lubień Kujawski 16:00
19  2020-04-04 Gopło Kruszwica Goplania Inowrocław 17:00
19  2020-04-04 Szubinianka Szubin GKS Baruchowo 17:00
19  2020-04-04 LTP Lubanie Łokietek Brześć Kujawski 17:00
19  2020-04-04 Ziemowit Osięciny Kujawiak Kowal 17:00
19  2020-04-04 Noteć Łabiszyn KS Brzoza 17:00
19  2020-04-04 BOSiR-Dąb Barcin Kujawianka Strzelno 17:00
19  2020-04-04 Mień Lipno Wisła Dobrzyń n/W 17:00
20  2020-04-11 Goplania Inowrocław ZDRÓJ CIECHOCINEK 17:00
20  2020-04-11 Lubienianka Lubień Kujawski Mień Lipno 17:00
20  2020-04-11 Wisła Dobrzyń n/W BOSiR-Dąb Barcin 17:00
20  2020-04-11 Kujawianka Strzelno Noteć Łabiszyn 17:00
20  2020-04-11 KS Brzoza Ziemowit Osięciny 17:00
20  2020-04-11 Kujawiak Kowal LTP Lubanie 17:00
20  2020-04-11 Łokietek Brześć Kujawski Szubinianka Szubin 17:00
20  2020-04-11 GKS Baruchowo Gopło Kruszwica 17:00
21  2020-04-18 ZDRÓJ CIECHOCINEK GKS Baruchowo 15:00
21  2020-04-18 Goplania Inowrocław Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
21  2020-04-18 Gopło Kruszwica Łokietek Brześć Kujawski 17:00
21  2020-04-18 Szubinianka Szubin Kujawiak Kowal 17:00
21  2020-04-18 LTP Lubanie KS Brzoza 17:00
21  2020-04-18 Ziemowit Osięciny Kujawianka Strzelno 17:00
21  2020-04-18 Noteć Łabiszyn Wisła Dobrzyń n/W 17:00
21  2020-04-18 BOSiR-Dąb Barcin Mień Lipno 17:00
22  2020-04-25 Łokietek Brześć Kujawski ZDRÓJ CIECHOCINEK 16:00
22  2020-04-25 Lubienianka Lubień Kujawski BOSiR-Dąb Barcin 17:00
22  2020-04-25 Mień Lipno Noteć Łabiszyn 17:00
22  2020-04-25 Wisła Dobrzyń n/W Ziemowit Osięciny 17:00
22  2020-04-25 Kujawianka Strzelno LTP Lubanie 17:00
22  2020-04-25 KS Brzoza Szubinianka Szubin 17:00
22  2020-04-25 Kujawiak Kowal Gopło Kruszwica 17:00
22  2020-04-25 GKS Baruchowo Goplania Inowrocław 17:00
23  2020-05-02 GKS Baruchowo Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
23  2020-05-02 Goplania Inowrocław Łokietek Brześć Kujawski 17:00
23  2020-05-02 ZDRÓJ CIECHOCINEK Kujawiak Kowal 16:00
23  2020-05-02 Gopło Kruszwica KS Brzoza 17:00
23  2020-05-02 Szubinianka Szubin Kujawianka Strzelno 17:00
23  2020-05-02 LTP Lubanie Wisła Dobrzyń n/W 17:00
23  2020-05-02 Ziemowit Osięciny Mień Lipno 17:00
23  2020-05-02 Noteć Łabiszyn BOSiR-Dąb Barcin 17:00
24  2020-05-09 KS Brzoza ZDRÓJ CIECHOCINEK 15:30
24  2020-05-09 Lubienianka Lubień Kujawski Noteć Łabiszyn 17:00
24  2020-05-09 BOSiR-Dąb Barcin Ziemowit Osięciny 17:00
24  2020-05-09 Mień Lipno LTP Lubanie 17:00
24  2020-05-09 Wisła Dobrzyń n/W Szubinianka Szubin 17:00
24  2020-05-09 Kujawianka Strzelno Gopło Kruszwica 17:00
24  2020-05-09 Kujawiak Kowal Goplania Inowrocław 17:00
24  2020-05-09 Łokietek Brześć Kujawski GKS Baruchowo 17:00
25  2020-05-16 ZDRÓJ CIECHOCINEK Kujawianka Strzelno 15:00
25  2020-05-16 Łokietek Brześć Kujawski Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
25  2020-05-16 GKS Baruchowo Kujawiak Kowal 17:00
25  2020-05-16 Goplania Inowrocław KS Brzoza 17:00
25  2020-05-16 Gopło Kruszwica Wisła Dobrzyń n/W 17:00
25  2020-05-16 Szubinianka Szubin Mień Lipno 17:00
25  2020-05-16 LTP Lubanie BOSiR-Dąb Barcin 17:00
25  2020-05-16 Ziemowit Osięciny Noteć Łabiszyn 17:00
26  2020-05-23 Wisła Dobrzyń n/W ZDRÓJ CIECHOCINEK 15:00
26  2020-05-23 Lubienianka Lubień Kujawski Ziemowit Osięciny 17:00
26  2020-05-23 Noteć Łabiszyn LTP Lubanie 17:00
26  2020-05-23 BOSiR-Dąb Barcin Szubinianka Szubin 17:00
26  2020-05-23 Mień Lipno Gopło Kruszwica 17:00
26  2020-05-23 Kujawianka Strzelno Goplania Inowrocław 17:00
26  2020-05-23 KS Brzoza GKS Baruchowo 17:00
26  2020-05-23 Kujawiak Kowal Łokietek Brześć Kujawski 17:00
27  2020-05-30 ZDRÓJ CIECHOCINEK Mień Lipno 15:00
27  2020-05-30 Kujawiak Kowal Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
27  2020-05-30 Łokietek Brześć Kujawski KS Brzoza 17:00
27  2020-05-30 GKS Baruchowo Kujawianka Strzelno 17:00
27  2020-05-30 Goplania Inowrocław Wisła Dobrzyń n/W 17:00
27  2020-05-30 Gopło Kruszwica BOSiR-Dąb Barcin 17:00
27  2020-05-30 Szubinianka Szubin Noteć Łabiszyn 17:00
27  2020-05-30 LTP Lubanie Ziemowit Osięciny 17:00
28  2020-06-06 BOSiR-Dąb Barcin ZDRÓJ CIECHOCINEK 13:30
28  2020-06-06 Lubienianka Lubień Kujawski LTP Lubanie 17:00
28  2020-06-06 Ziemowit Osięciny Szubinianka Szubin 17:00
28  2020-06-06 Noteć Łabiszyn Gopło Kruszwica 17:00
28  2020-06-06 Mień Lipno Goplania Inowrocław 17:00
28  2020-06-06 Wisła Dobrzyń n/W GKS Baruchowo 17:00
28  2020-06-06 Kujawianka Strzelno Łokietek Brześć Kujawski 17:00
28  2020-06-06 KS Brzoza Kujawiak Kowal 17:00
29  2020-06-13 Łokietek Brześć Kujawski Wisła Dobrzyń n/W 13:00
29  2020-06-13 KS Brzoza Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
29  2020-06-13 Kujawiak Kowal Kujawianka Strzelno 17:00
29  2020-06-13 ZDRÓJ CIECHOCINEK Noteć Łabiszyn 13:00
29  2020-06-13 Szubinianka Szubin LTP Lubanie 17:00
29  2020-06-13 Gopło Kruszwica Ziemowit Osięciny 17:00
29  2020-06-13 Goplania Inowrocław BOSiR-Dąb Barcin 17:00
29  2020-06-13 GKS Baruchowo Mień Lipno 17:00
30  2020-06-20 Ziemowit Osięciny ZDRÓJ CIECHOCINEK 13:00
30  2020-06-20 Lubienianka Lubień Kujawski Szubinianka Szubin 17:00
30  2020-06-20 Kujawianka Strzelno KS Brzoza 17:00
30  2020-06-20 LTP Lubanie Gopło Kruszwica 17:00
30  2020-06-20 Wisła Dobrzyń n/W Kujawiak Kowal 17:00
30  2020-06-20 Mień Lipno Łokietek Brześć Kujawski 17:00
30  2020-06-20 Noteć Łabiszyn Goplania Inowrocław 17:00
30  2020-06-20 BOSiR-Dąb Barcin GKS Baruchowo 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2019-09-03 MGKS Lubraniec 3:5 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
---  2019-09-18 ZDRÓJ CIECHOCINEK 2:4 Kujawianka Izbica Kujawska relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-07 Piast Bądkowo 2:3 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
2019-08-21 ZDRÓJ CIECHOCINEK 5:3 Pomorzanin Toruń (j.s.) relacja ›
2020-01-25 ZDRÓJ CIECHOCINEK 0:4 Unia Gniewkowo relacja ›
2020-02-01 ZDRÓJ CIECHOCINEK 8:1 Orzeł Służewo relacja ›
2020-02-08 ZDRÓJ CIECHOCINEK 5:2 Sadownik Waganiec relacja ›
2020-02-15 ZDRÓJ CIECHOCINEK 13:1 Piast Bądkowo relacja ›
2020-02-20 Wiślanin Bobrowniki 2:9 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
2020-02-29 SMS Włocławek (j.s.) ZDRÓJ CIECHOCINEK 12:00
2020-03-07 ZDRÓJ CIECHOCINEK Orzeł Służewo 17:00

Ostatnie spotkanie

Wiślanin BobrownikiZDRÓJ CIECHOCINEK
Wiślanin Bobrowniki 2:9 ZDRÓJ CIECHOCINEK
2020-02-20, 18:30:00
Sztuczna nawierzchnia we Włocławku, Aleja Fryderyka Chopina 8
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Reklama

Transfery

                  

PRZYBYLI:

J.Grzywaczewski (wznowił treningi)

K.Kaźmierczak (LTP L.)

ODESZLI:

M.Parzybut (Start Stawki)

I.Kania

S.Ostrowski

Najnowsza galeria

MIEŃ LIPNO - ZDRÓJ CIECHOCINEK
Ładowanie...

Kalendarium

27

02-2020

czwartek

28

02-2020

piątek

29

02-2020

sobota

SMS Włocławek (j.s.) - ZDRÓJ CIECHOCINEK - 12:00

01

03-2020

niedziela

02

03-2020

pon.

03

03-2020

wtorek

04

03-2020

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:2 Ziemowit Osięciny
Szubinianka Szubin 0:2 Lubienianka Lubień Kujawski
KS Brzoza 6:1 Kujawianka Strzelno
Gopło Kruszwica 3:1 LTP Lubanie
Kujawiak Kowal 5:1 Wisła Dobrzyń n/W
Łokietek Brześć Kujawski 7:0 Mień Lipno
Goplania Inowrocław 0:1 Noteć Łabiszyn
GKS Baruchowo 2:2 BOSiR - Dąb Barcin

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 790, wczoraj: 1200
ogółem: 3 171 764

statystyki szczegółowe