Ciechociński Klub Sportowy "ZDRÓJ" Ciechocinek - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni Piotrków KujawskiZDRÓJ CIECHOCINEK
Zjednoczeni Piotrków Kujawski   ZDRÓJ CIECHOCINEK
2017-09-24, 15:00:00

Stadion w Piotrkowie Kujawskim, ul. Kaliska 61

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Ziemowit Osięciny - LTP Lubanie
GKS Baruchowo - Łokietek Brześć Kujawski
Unia Gniewkowo - Lubienianka Lubień Kujawski
Start Radziejów - Wisła Dobrzyń n/W
Noteć Łabiszyn - GKS Baruchowo
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - ZDRÓJ CIECHOCINEK
Włocłavia Włocławek - Kujawianka Strzelno
Piast Złotniki Kujawskie - Szubinianka Szubin

Wyszukiwarka

Logowanie

Terminarz i wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Wisła Dobrzyń n/W 2:1 LTP Lubanie zobacz ›
Lubienianka Lubień Kujawski 3:3 GKS Baruchowo zobacz ›
Ziemowit Osięciny 2:2 Kujawianka Strzelno zobacz ›
Gopło Kruszwica 3:0 Szubinianka Szubin zobacz ›
Unia Gniewkowo 9:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
Start Radziejów 2:2 Włocłavia Włocławek zobacz ›
Noteć Łabiszyn 3:0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski zobacz ›
2017-08-12 Łokietek Brześć Kujawski 4:3 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
LTP Lubanie 3:0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski zobacz ›
Piast Złotniki Kujawskie 1:6 Start Radziejów zobacz ›
Szubinianka Szubin 1:5 Unia Gniewkowo zobacz ›
Włocłavia Włocławek 2:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
Kujawianka Strzelno 2:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
GKS Baruchowo 1:2 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
Wisła Dobrzyń n/W 2:1 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
2017-08-19 ZDRÓJ CIECHOCINEK 6:0 Ziemowit Osięciny relacja ›
Lubienianka Lubień Kujawski 1:1 LTP Lubanie zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 2:0 Wisła Dobrzyń n/W zobacz ›
Ziemowit Osięciny 3:2 GKS Baruchowo zobacz ›
Unia Gniewkowo 2:2 Kujawianka Strzelno zobacz ›
Start Radziejów 3:0 Szubinianka Szubin zobacz ›
Noteć Łabiszyn 12:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:6 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2017-08-26 Gopło Kruszwica 4:2 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
LTP Lubanie 4:3 Włocłavia Włocławek zobacz ›
Piast Złotniki Kujawskie 4:5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski zobacz ›
Szubinianka Szubin 1:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
Kujawianka Strzelno 1:1 Start Radziejów zobacz ›
GKS Baruchowo 3:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
Wisła Dobrzyń n/W 2:2 Ziemowit Osięciny zobacz ›
Lubienianka Lubień Kujawski 3:4 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2017-09-02 ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:1 Unia Gniewkowo relacja ›
Łokietek Brześć Kujawski 5:1 LTP Lubanie zobacz ›
Ziemowit Osięciny 2:2 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
Gopło Kruszwica 1:2 Wisła Dobrzyń n/W zobacz ›
Unia Gniewkowo 2:0 GKS Baruchowo zobacz ›
Noteć Łabiszyn 3:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:4 Szubinianka Szubin zobacz ›
Włocłavia Włocławek 14:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2017-09-09 Start Radziejów 2:1 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
LTP Lubanie 3:2 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
Szubinianka Szubin 1:3 Włocłavia Włocławek zobacz ›
Kujawianka Strzelno 2:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski zobacz ›
GKS Baruchowo 2:2 Start Radziejów zobacz ›
Wisła Dobrzyń n/W 0:4 Unia Gniewkowo zobacz ›
Lubienianka Lubień Kujawski 2:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
Łokietek Brześć Kujawski 6:2 Ziemowit Osięciny zobacz ›
2017-09-16 ZDRÓJ CIECHOCINEK 4:0 Noteć Łabiszyn relacja ›
Ziemowit Osięciny LTP Lubanie 17:00
GKS Baruchowo Łokietek Brześć Kujawski 17:00
Unia Gniewkowo Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
Start Radziejów Wisła Dobrzyń n/W 17:00
Noteć Łabiszyn GKS Baruchowo 17:00
Włocłavia Włocławek Kujawianka Strzelno 17:00
Piast Złotniki Kujawskie Szubinianka Szubin 17:00
2017-09-24 Zjednoczeni Piotrków Kujawski ZDRÓJ CIECHOCINEK 15:00
LTP Lubanie Szubinianka Szubin 17:00
Kujawianka Strzelno Piast Złotniki Kujawskie 17:00
GKS Baruchowo Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17:00
Wisła Dobrzyń n/W Noteć Łabiszyn 17:00
Lubienianka Lubień Kujawski Start Radziejów 17:00
Łokietek Brześć Kujawski Unia Gniewkowo 17:00
Ziemowit Osięciny Gopło Kruszwica 17:00
2017-09-30 ZDRÓJ CIECHOCINEK Włocłavia Włocławek 11:00
GKS Baruchowo LTP Lubanie 17:00
Unia Gniewkowo Ziemowit Osięciny 17:00
Start Radziejów Łokietek Brześć Kujawski 17:00
Noteć Łabiszyn Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski Wisła Dobrzyń n/W 17:00
Włocłavia Włocławek GKS Baruchowo 17:00
Piast Złotniki Kujawskie ZDRÓJ CIECHOCINEK 15:00
Szubinianka Szubin Kujawianka Strzelno 17:00
10  LTP Lubanie Kujawianka Strzelno 17:00
10  GKS Baruchowo Piast Złotniki Kujawskie 17:00
10  Wisła Dobrzyń n/W Włocłavia Włocławek 17:00
10  Lubienianka Lubień Kujawski Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17:00
10  Łokietek Brześć Kujawski Noteć Łabiszyn 17:00
10  Ziemowit Osięciny Start Radziejów 17:00
10  Gopło Kruszwica Unia Gniewkowo 17:00
10  2017-10-14 ZDRÓJ CIECHOCINEK Szubinianka Szubin 16:00
11  Unia Gniewkowo LTP Lubanie 17:00
11  Start Radziejów Gopło Kruszwica 17:00
11  Noteć Łabiszyn Ziemowit Osięciny 17:00
11  Zjednoczeni Piotrków Kujawski Łokietek Brześć Kujawski 17:00
11  Włocłavia Włocławek Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
11  Piast Złotniki Kujawskie Wisła Dobrzyń n/W 17:00
11  Szubinianka Szubin GKS Baruchowo 17:00
11  2017-10-21 Kujawianka Strzelno ZDRÓJ CIECHOCINEK 15:00
12  GKS Baruchowo Kujawianka Strzelno 17:00
12  Wisła Dobrzyń n/W Szubinianka Szubin 17:00
12  Lubienianka Lubień Kujawski Piast Złotniki Kujawskie 17:00
12  Łokietek Brześć Kujawski Włocłavia Włocławek 17:00
12  Ziemowit Osięciny Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17:00
12  Gopło Kruszwica Noteć Łabiszyn 17:00
12  Unia Gniewkowo Start Radziejów 17:00
12  2017-10-28 LTP Lubanie ZDRÓJ CIECHOCINEK 14:00
13  Kujawianka Strzelno Wisła Dobrzyń n/W 17:00
13  Szubinianka Szubin Lubienianka Lubień Kujawski 17:00
13  Piast Złotniki Kujawskie Łokietek Brześć Kujawski 17:00
13  Włocłavia Włocławek Ziemowit Osięciny 17:00
13  Zjednoczeni Piotrków Kujawski Gopło Kruszwica 17:00
13  Noteć Łabiszyn Unia Gniewkowo 17:00
13  Start Radziejów LTP Lubanie 17:00
13  2017-11-04 ZDRÓJ CIECHOCINEK GKS Baruchowo 14:00
14  LTP Lubanie GKS Baruchowo 17:00
14  Lubienianka Lubień Kujawski Kujawianka Strzelno 17:00
14  Łokietek Brześć Kujawski Szubinianka Szubin 17:00
14  Ziemowit Osięciny Piast Złotniki Kujawskie 17:00
14  Gopło Kruszwica Włocłavia Włocławek 17:00
14  Unia Gniewkowo Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17:00
14  Start Radziejów Noteć Łabiszyn 17:00
14  2017-11-11 Wisła Dobrzyń n/W ZDRÓJ CIECHOCINEK 14:00
15  Noteć Łabiszyn LTP Lubanie 17:00
15  Zjednoczeni Piotrków Kujawski Start Radziejów 17:00
15  Włocłavia Włocławek Unia Gniewkowo 17:00
15  Piast Złotniki Kujawskie Gopło Kruszwica 17:00
15  Szubinianka Szubin Ziemowit Osięciny 17:00
15  Kujawianka Strzelno Łokietek Brześć Kujawski 17:00
15  GKS Baruchowo Wisła Dobrzyń n/W 17:00
15  2017-11-18 ZDRÓJ CIECHOCINEK Lubienianka Lubień Kujawski 13:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-06 Łokietek Brześć Kujawski 6:4 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-15 Orzeł Służewo 1:5 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
2017-07-26 ZDRÓJ CIECHOCINEK 3:2 Zamek Bierzgłowski relacja ›
2017-07-29 BKS Bydgoszcz 4:2 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›
2017-08-05 Pomorzanin Toruń 2:4 ZDRÓJ CIECHOCINEK relacja ›

Ostatnie spotkanie

ZDRÓJ CIECHOCINEKNoteć Łabiszyn
ZDRÓJ CIECHOCINEK 4:0 Noteć Łabiszyn
2017-09-16, 17:00:00
Stadion Miejski w Ciechocinku, ul. Tężniowa 6
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Najnowsza galeria

ZDRÓJ CIECHOCINEK - NOTEĆ ŁABISZYN (16.09.2107)
Ładowanie...

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

9 urodziny obchodzi Paweł Podlasiewski

24

09-2017

niedziela

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - ZDRÓJ CIECHOCINEK - 15:00

25

09-2017

pon.

13 urodziny obchodzi Damian Szymczak

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

15 urodziny obchodzi Krzysztof Gajewski

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
ZDRÓJ CIECHOCINEK 4:0 Noteć Łabiszyn
LTP Lubanie 3:2 Piast Złotniki Kujawskie
Szubinianka Szubin 1:3 Włocłavia Włocławek
Kujawianka Strzelno 2:1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
GKS Baruchowo 2:2 Start Radziejów
Wisła Dobrzyń n/W 0:4 Unia Gniewkowo
Lubienianka Lubień Kujawski 2:1 Gopło Kruszwica
Łokietek Brześć Kujawski 6:2 Ziemowit Osięciny

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 706
ogółem: 1 353 934

statystyki szczegółowe